İşkur İzmir İş İlanları

İşkur İzmir İş İlanları

İşkur İzmir İl Müdürlüğü’ne işgücü istemiyle yapılan ilanlar aşağıdaki gibidir.

 İzmir Brode Tekstil tarafından 1 adet bayan numuneci alınacaktır. Personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Personele yol ve yemek imkanları sunulacaktır. İlana son başvuru tarihi 21 Ağustos 2012’dir.

 Statik Gıda ve Taşımacılık tarafından kaynakçılar alınacaktır. Alınacak personelin çelik konstrüksiyon konusunda deneyimli olması gerekmektedir. Personelin okur yazar olması ve Menderes çevresinde ikamet ediyor olması tercih sebebidir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Nurçelik Kalıp Pres tarafından CNC torna operatörü alınacaktır. Personelin meslek lisesi veya dengi okul mezunu olması tercih sebebidir. İşyerinin sektörü otomotiv yan sanayine yönelik metal parça imalatıdır. İlana son başvuru tarihi 13 Ağustos 2012’dir.

 Coşkun Havalandırma Sanayi tarafından sac kanal imalatında çalışacak işçiler alınacaktır. Alınacak personel, sac kanal imalatçısı, gaz altı kaynakçısı, sıhhi tesisatçı ve elektrik elektronikten anlayan personelden oluşmaktadır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.

 Kuşçuoğlu Elektrik tarafından elektrik ustaları alınacaktır. Alınacak personelin 25-45 yaşları arasında ve okuryazar olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.

 Dankim Kimya tarafından üretim, dolum ve ambalajlama işlerinde çalışabilecek, askerliğini fiilen tamamlamış, 35 yaşlarında eleman alınacaktır. Çalışma yeri Alsancak’tır. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos 2012’dir.

 Altekma Dış Ticaret tarafından beden işçisi alınacaktır. Alınacak personelin en az 25 yaşında ve ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Torbalı ve civarında oturan kişiler tercih edilecektir. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.

 Üstün Isıtma tarafından ön muhasebeden anlayan eleman alınacaktır. Alınacak personelin en az lise ve dengi okullar mezunu olması, 25-35 yaşları arasında olması, Netsis bilgisinin olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. ayca özen dedi ki:

  iş için

  1. ersin kurt dedi ki:

   merhabalar aycan hanım bır kac yerde iş bılıyorum ama ne işi yapabılırsınız bılmıyorum muhasebe felan veya bır fırmada calışırmısınız sadece yardımcı olmak ıcın yazdım

 2. emre bulut dedi ki:

  izmir büyükşehir belidiyesi nde park bahçe işleri de çalışmak isterim her türlü işlerde çalışırım.

 3. iş arıyorum acil. dedi ki:

  çok ihtiyacım var işe

 4. ercan karadag dedi ki:

  iş için

 5. sedat ekici dedi ki:

  emrkliyim 53 yasindayim is ariyorum

 6. gülfiye ok dedi ki:

  elektronik ve ona benzer iş istiyorum

 7. ismail altıntaş dedi ki:

  ben 15 yıl tansaş tepota çalıştım taşaron firmata şu an çalışmıyorum iş arıyorum

 8. ismail altıntaş dedi ki:

  yaşım 43 15 yıl tansaş tepoda çalışdım şu an iş arıyorum

 9. ismail altıntaş dedi ki:

  yaş 43 15 yıl tansaş tepota çalıştım iş arıyorum

 10. canan dedi ki:

  Laboranciyi iş ariyorum

 11. dogan dedi ki:

  suanda ıssızım acılen ıs bulmam lazım herangı bır meslegım yok sadece 5 sene bına elektrıgın de calıstım az cok anlıyorum

 12. YURDGÜL DÜNDAR dedi ki:

  DAHA ÖNCE TÜRKTELEKOMDA VE KÖRFEZ DERSANESİNDE CALIŞTIM ŞİMDİ İŞ ARIYORUM CAY VE TEMİZLİK ÜZERİNDE DENEYİMLİYİM

BİR YORUM YAZ