İzmirgaz’dan herkese bedava doğalgaz!

İzmirgaz’dan herkese bedava doğalgaz!

İzmir’liler çok cazip bir kampanyadan yararlanarak bedava doğalgaz kullanacak. 2013’ün ilk kampanyasıyla İzmir’de yaşayanlara hediye doğalgaz kullanım fırsatı sunuluyor.

İzmirgaz’ın doğalgaz kullanımını teşvik etmek için başlattığı kampanya büyük ilgi görüyor.  Bu cazip kampanyadan faydalanmak isteyenlere doğalgaz hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanmak için doğalgaza geçiş yapmak gerekiyor. İzmir’de doğalgaz kullanımının arttırılması için vatandaşların doğalgaz abonesi olması teşvik ediliyor. Bu yıl doğalgaza geçenlere ise 80 metreküpten başlamak üzere çeşitli miktarlarda bedava gaz veriliyor. Doğalgaza dönüşüm yaptırmak isteyenler bir yıldan üç yıla kadar taksitle  “Doğalgaz Bizden” sloganlı kampanyadan yararlanacaklar. 15 Eylül 2013’e kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak için İzmirgaz ya da kampanyaya dahil olan yetkili iç tesisat firmalarına başvuru yapılacak.

İzmirgaz’ın 405 Bin Abonesi Var

İzmirliler enerji türü olarak doğalgazı tercih etmeye başladılar. İzmirgaz Genel Müdürü H.Burçin Yandımata, ‘405 bin aboneye ulaştık ve sayımız atıyor. Ancak kapısına kadar hizmet geldiği halde maddi nedenlerden alamayan çok sayıda vatandaşımız var. Biz de tüketicilerimizi memnun etmek için her bütçeye uygun ve faydalanan herkese doğalgaz hediye edeceğimiz bir kampanya planladık.’ dedi.


Bir önceki yazımız olan "Elektrik Faturaları İçin Dava açın" başlıklı makalemizde Elektrik Fatura itirazı, Elektrik Faturaları ve Gümrük Bakanı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ