Pendik İşkur İş İlanları

Pendik İşkur İş İlanları

İşkur Pendik İlçe Müdürlüğü’ne iletilen işgücü talepleri aşağıdaki gibidir.
• Başaran Gemi Onarım Mühendisliği tarafından sekreter alınacaktır. Alınacak bayan personelin 20-30 yaş aralığında ve en az lise mezunu olması gerekmektedir. Personele servis olanağı sağlanacaktır. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.
• Sivas Birlik Tarım Ürünleri tarafından depoda görevlendirilmek üzere gece işçisi alınacaktır. Alınacak personel sayısı 4 olup, personelin okuryazar olması ve askerliğini fiilen yapmış olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.
• Nova Denizcilik tarafından 2 mobilyacı personel alınacaktır. Alınacak personelin imalat ve montaj konularında deneyimli olmaları gerekmektedir. Yemek işyeri tarafından karşılanmaktadır. Son başvuru tarihi 15 Ağustos 2012’dir.
• Türk Ytong AŞ tarafından silahlı güvenlik görevlisi alınacaktır. Alınacak personelin en az 1 yıl deneyimi olması gerekmektedir. Vardiyalı çalışacak personel tercih sebebidir. İlana son başvuru tarihi 14 Ağustos 2012’dir.
• Akademi Ofset Matbaacılık tarafından paketleme işi yapacak personel alınacaktır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması ve vardiyalı çalışabilmesi gerekmektedir. Yemek ve servis işyeri tarafından sağlanacaktır. Pendik ve yakın çevresinde oturanlar tercih sebebidir. İlana son başvuru tarihi 12 Ağustos 2012’dir.
• Turan Makine tarafından freze konusunda deneyimli usta öğretici alınacaktır. Personelde en az 3 yıl deneyim aranmaktadır. Kurtköy mevkiinde oturanlar tercih sebebidir. İlana son başvuru tarihi 12 Ağustos 2012’dir.
• Hitaş Yapı tarafından 2 sıhhi tesisatçı personel alınacaktır. Personelin okuryazar olması ve deneyimli olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 12 Ağustos 2012’dir.
• Kınalı Metal tarafından deneyimli muhasebe elemanı alınacaktır. Personelin en az lise ve dengi okullar mezunu olması gerekmektedir. Ehliyet sahibi olanlar tercih sebebidir. İlana son başvuru tarihi 12 Ağustos 2012’dir.
• Gülplast Plastik tarafından deneyimli kimya mühendisi alınacaktır. 25-37 yaş aralığında olması gereken personelden erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 12 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. feyyaz dedi ki:

    iş arıyorum

BİR YORUM YAZ