PTT’den maaş alan emeklilere kredi fırsatı!

PTT’den maaş alan emeklilere kredi fırsatı!
PTT Parantez Kredi

PTT Parantez Kredi

PTT‘den emekli maaşını alanlara başlattığı kredi uygulaması büyük ilgi görüyor. SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı kurumlarından emekli olan ve emekli maaşlarını PTT’den alan emekliler kredi almak için başvuru yapabiliyor.  

PTT ve Çalık grubuna bağlı olan Aktifbank emeklilerin nakit sıkıntısına çözüm sunmak için işbirliği yaptı. Aktifbank’ın sunduğu Nakit İhtiyaç Kredisi emekli maaşlarını PTT şubelerinden alanlara kefilsiz, şartsız verilecek. Bu krediden yararlanmak isteyen emeklilerin kimlikleriyle PTT şubelerine başvuruda bulunmaları gerekiyor. Başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru anında değerlendirilerek ve sözleşme imzalayıp 5 dakika içerisinde PTT gişesinden paranızı çekebileceksiniz. Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

PTT’den Parantez Kredi almak için gerekenler; 

öncelikle PTT şubelerinden kredi başvuru formu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Bu form PTT sistemi üzerinden Aktif Bank’a gönderilir ve kredinin onaylanıp onaylanmadığına dair onay mesajı gönderilir.

Kredisi onaylanan emeklilere Bireysel kredi sözleşmesi imzalatılarak işleme konur. PTT’den aynı gün kredinizi çekebilirsiniz.

PTT kredi kriterleri nelerdir?

Maaşını PTT‘den Alan Emeklilere bütün vadelerde aynı faiz oranları sunuluyor. Nakit İhtiyaç Kredisinde bütün vade ve tutarlarda %1,23 faiz oranı uygulanacaktır.

Bütün vade ve tutarlarda sadece 1 TL kredi kullandırım ücreti alınıyor.

Emekliler azami 72 ay vade ile kredi talep edebilir.

Azami kullandırılacak kredi miktarı 30.000 TL olarak sınırlandırılmıştır.

Minimum kredi tutarı ise 500 TL’dir.

Nakit İhtiyaç Kredisi işlemlerinden 80 yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT’den alan emekliler yararlanabilecektir. (Müşteri yaşı ve vade süresinin toplamı 83 yılı geçemeyecektir. Örneğin 80 yaşında olan bir emekli 4 yıl vadeli kredi alamayacak fakat 3 yıl vadeli kredi alabilecektir)


Bir önceki yazımız olan "Elektrik Faturaları İçin Dava açın" başlıklı makalemizde Elektrik Fatura itirazı, Elektrik Faturaları ve Gümrük Bakanı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. peter jackson dedi ki:

  Merhaba,
  Eğer finansman ihtiyacınız var? Eğer iş ya da Kişisel Kredi ihtiyacınız var mı?
  Eğer şirket yeniden finanse etmek istiyor musunuz? Firmamız Amerika Birleşik Devletleri merkezli.
  Biz yıllık% 3 faiz oranıyla her birey ve şirket için kredi vermek.
  Daha fazla bilgi için, E-posta İletişim:
  niger-delta-loans@hotmail.com

  1. recep kara dedi ki:

   bana ıpotek karsılıgı 1 mılyon usd lazım kac ay vade yapabılırsınız saygılar

  2. fevzi dedi ki:

   şirketim var sermaye lazım işimi büyütme geliştirmek için

 2. anita jones dedi ki:

  Merhaba, ben Bayan Anita Jones, hayat zaman fırsat kredi veren özel bir kredi borç veren duyuyorum. Eğer borçlarını temizlemek için acil kredi ihtiyacı veya işinizi geliştirmek için bir sermaye kredi ihtiyacım var mı? Bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiş? Eğer bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? Geçmişte tüm mali sorunlar için burada olduğundan daha fazla bak. Biz, mali yardım ihtiyacı olan bireylere para kredi faturaları ödemek için bir kötü kredi veya para ihtiyacı olduğunu,% 2 oranında iş yatırım. Ben güvenilir ve yararlanıcı yardımda bulunmayı ve bir kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Yani e-posta ile bugün bize: (anitajones99 @ hotmail.com)

  1. metin girgin dedi ki:

   inşalah herkesime hizmet veriyorsunuzdur insanların buna ihtiyacı var.

  2. dogan dedi ki:

   benim krediye ihtiyacım var siz nasıl destek oluyorsunuz acaba

 3. carren ben dedi ki:

  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer iş adamı ya da kadın ve işinizi artırmak için bir kredi ihtiyacım var mı ?? Eğer bir iş başlatmak için sermayeye ihtiyaç mı? Senin kredi sorunları olabilir ne olursa olsun biz düşük ve uygun faiz oranı hem bireyler ve firmalar için kredi teklif olarak, burada yardımına geliyor.

  1. funda akgün dedi ki:

   hangi şartlarda ve ne kadara kadar ve nasıl kredi veriyorsunuz bu konuda beni bilhilendirirseniz sevinirim.acil nakte ihtiyacım var inşaallah uygun olur…

   1. cenk dedi ki:

    funda hanım maaşınız 1000 tl üzeriyse şayet ve maaşınızda kesinti yoksa bu miktar yüz milyara kadar çıkar fakat maaşınızın hepsi krediye gidiyorsa kredi alamazsınız. eğer maaşınızın diyelimki 500 tl si krediye kesiliyor geri kalanlada kredi almanız mümkün. arayın yardımcı olayım.

  2. orhan ben dedi ki:

   3 kredim var şuan hepsi aksadı kredi kullandırabilirmisiniz acil cevap bekliyorum özel sektör çalışanıyım. kredi ve kartlarımı düzeltip iş yapmak için sermaye gerekiyor yardımcı olursanız sevinirirm..

 4. hatice dedi ki:

  zıraat bankasından aldıgım emekli maaşımla postaneden kredi cekebilirmiyim bnm annem 77 yaşında ödemekte oldugu kredi var onu kapacam postaneden kredi cekip olurmu

  1. sezin dedi ki:

   numaranizi yazin yardimci olayim ablacim

 5. adnan çataldirek dedi ki:

  acil 20000 tl ihtiyacım var bu ay ilk defa emekli maaşımı postahaneden aldım maaşımdan kesinti yok yalnız başka ödemekte olduğum kiredi var kira gelirim var yardımcı olurmusunuz

  1. TUNA dedi ki:

   telefondan arayın her türlü yardımcı olalım…

 6. genel kamuoyuna% 3 kredi teklif dedi ki:

  genel kamuoyuna% 3 kredi teklif

 7. peter finances dedi ki:

  Bildiğimiz, böylece Sayın Değerli Müşteri Sadece bu formu doldurup size kredi hazırlamak için diğer başlamak vardı.

  -name:
  -Miktar:
  -Duration:
  Fonksiyonel E-posta
  Hızlı kredi almak için bir sonraki adımı almak için bu e-posta PETERYOUNGFINANCES@GMAIL.COM yanıtla

  teşekkürler
  Bay Peter Young

 8. Ramazan dedi ki:

  Merhaba ben 38 yaşında engel durumundan emekliyim aylık 850 tl maaşım var acaba ptt bana 60 ay vadeli kredi kullandırırmı 35 bin tlye ihtiyacım var maaşım ptt ye yatıyor

 9. Tamer hasan oglu dedi ki:

  Kredi nasıl cekebiliriz 80 yas emekliye ptt den maas aliniyor. Aktif olumsuz yanıt verdi acil bayram kredisi

 10. mrbobwood dedi ki:

  Do you need a loan? Contact Mrbobwood for help, We give out loan at a very low interest rate 2%.

 11. Burcin dedi ki:

  Eğer acil bir kredi ihtiyacınız var mı?
  Biz kredi çeşitleri sunuyoruz
  Firmamız aşağıdaki kredi teklif
  ev kredileri
  özel krediler
  ticari krediler
  Ev geliştirme kredileri
  makul bir oranda kredilerin her türlü
  Daha fazla bilgi için, bugün bize ulaşın

 12. Ann dedi ki:

  Eğer bir kredi alma düşünüyor musunuz? Eğer kendi işinizi başlatmak için acil kredi ihtiyacı ciddi mi? Borçlu musunuz? Bu Kişisel kredi, işletme kredisi ve firma krediyi vermek için arzu elde şansı ve daha fazla bilgi için% 2,5 faiz oranıyla kredi her türlü e-posta yoluyla bize şimdi ise:

 13. samuel grant dedi ki:

  Bir krediye ihtiyacın var mı? Bankada bir krediyi reddettiğinizde size finansal olarak yardımcı olmak için buradayız, şimdi yapmanız gereken tek şey (samuelgrantfirm@gmail.com) yoluyla herhangi bir yerdeki herhangi bir miktardaki anlık kredinizi almak için bize e-posta göndermektir. Mutluluğun bizim önceliğimizdir.

  Ad: samuel grant
  Şirket adı: samuel grant firm
  E-posta: samuelgrantfirm@gmail.com

  BUGÜNE HIZLI KREDİYE ULAŞIN

 14. desmond dedi ki:

  Mali açıdan üzülüyor musunuz ve bir krediye nasıl erişebileceğinizi mi arıyorsunuz? İşletmenizi başlatmak veya genişletmek için finansal yardıma mı ihtiyacınız var? Özel bir borç verene nasıl erişebileceğinizi mi düşünüyordun? Bunun için% 3 oranında ucuz kredi sunan özel bir şirket için artık endişelenmeyin. Ödünç verme hizmetlerimiz hızlı ve güvenilirdir. Aktarımımız garanti altındadır ve başarı emin. Her çeşit kredi burada sunulmaktadır. hakkında daha fazla bilgi için bizi ziyaret edin.

 15. John Ahmed dedi ki:

  Sen bir erkek mi kadın mısın? Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acilen bir borca ihtiyacınız var mı, herhangi bir mali karışıklığa mı sahipsiniz yoksa bu yeni yılda kendi işinizi başlatmak için para gerekiyor mu? Veya faturalarınızı ödemek veya bu sene iyi bir iş başlatmak için mi? Güvenilir, verimli ve dinamik, 100% garantili kredi ile de her para biriminde (Euro, Pound ve Dolar vb.) Kredi veriyoruz, tüm kredilere uygulanan faiz oranı 3%’tür. Bir kredi almak isterseniz, bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size şu an üzerinden en iyi hizmetleri sunacağımıza söz veriyoruz:

 16. Emaurri Odilon dedi ki:

  EMAURRI Odilon Kredi Sektörü, girişimcilere bir ülkedeki kredilere hızlı, şeffaf ve verimli bir şekilde kolayca erişme imkanı sunar. Müşterilerimize ve hizmet sunumlarımıza hizmet kalitemizi sağlamak için uzmanlığımız ve uluslararası standartlarımız, boş zaman, turizm, eğlence ve inşaat sektörlerinde önemli araştıma projeleri için uluslararası finansman projesi şirketleri, işletmeler ve organizasyonlar için ana tedarikçimizdir Ayrıca, bireysel kredi, Özel kredi, borç borcunun geri ödenmesi; İletişim E-posta: odilonfinancialsector@gmail.com

 17. Pastor Nilson dedi ki:

  Faturalarınızı ödemek veya yeni bir iş kurmak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Daha fazla bilgi için şimdi benimle iletişime geçebilirsiniz. Pastornilson552@gmail.com

 18. James dedi ki:

  Yillik% 2 faizle kredi veriyoruz.

  Onay hizlidir; Kurulum ücreti talep etmiyoruz, ne için basvurdugumuz onayladiginiz sey. 40 Milyon Euro kadar yüksek bir miktari onaylayabilir ve en az 15.000.00 Euro tutarinda kredi kullanabiliriz; Hem ticari hem de kisisel krediler için basvurabilirsiniz; Isletme kredileri için 1 yillik ödemesiz dönem ile.

BİR YORUM YAZ