Samsung Galaxy Pocket Vodafone FreeZone Kampanyası

Samsung Galaxy Pocket Vodafone FreeZone Kampanyası

Samsung Galaxy Pocket Vodafone FreeZone Kampanyası

Samsung Galaxy Pocket Vodafone FreeZone Kampanyası

 

 

12 ay içerisinde kullanılmayan data hakları devredilmeyecektir. Ilk 12 ay boyunca aylık ücretsiz 1 GB’lik data kullanımını asan ve/veya bedava data kullanım hakkı sona erdikten sonra data kullanımına devam eden aboneler standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. MNP ile son 30 gün içerisinde geçis yapmıs ve geçis yaptıgı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 50 TL veya üzeri (fatura ibrazı sarttır) oldugunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler. Bu kriterlerden herhangi birisini saglamayan aboneler, Samsung Galaxy Pocket model cihazı için 12 ay x 16.625 TL = 199.5 TL degerindeki tutarı, kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 esit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. Fiyatlara KDV (%18) ve ÖIV (%25) dahildir.
Vodafone Samsung Galaxy Pocket kampanyası kapsamında Genç Avantaj tarifesini aylık 11 TL ek ödemsi ile 24 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden aboneler Samsung Galaxy Pocket model cihaza sahip olabilecektir.

 

Samsung Galaxy Pocket Vodafone FreeZone Kampanyası,samsung galaxy pocket özellikleri,samsung fiyatları, vodafone freezone samsung kampanyası,samsung pocket vodafone
Kampanya kapsamında abonenin taahhüt etmis oldugu tarife paketi içerisinde bedava data kullanımı olmaması durumunda, abonelere 12 ay boyunca geçerli 1 GB data kullanım hakkı 


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ