Sokakda Doğuran Anne Video İzle İStanbul

Sokakda Doğuran Anne Video İzle İStanbul

Sokakda Doğuran Anne Video İzle İStanbul 

Sokakda Doğuran Anne Video İzle İStanbul 

Salı günü saat 00.35 sıralarında meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti: Kaldırımda bir erkek ve bir kadınla yürüyen kimliği belirsiz kadın yürürken doğumyaptı. Şaşkınlık içinde uzun süre bebeğe bakan 3 kişi daha sonra arkalarını dönerek kayıplara karıştı.

Kaldırım üzerindeki bebeği önce yoldan geçen bir çocuk fark etti. Çocuğun habervermesi üzerinde çevreden gelenler polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis, yeni doğan bebeği Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.

16 YAŞINDA BİR ÇOCUK

Sağlıklı olduğu belirlenen bebek, hastaneden taburcu edildikten sonra çocuk esirgeme kurumuna teslim edilecek. Yolda doğum yapan anne, arkadaşından hamile kalan 16 yaşındaki bir çocuk çıktı. Yanındakiler de anne ve babası.

Sokakda Doğuran Anne Video İzle İStanbul ,kaldırımda doğuran anne,16 yaşında sokakda doğurdu,kaldırıma bırakılan çocuk,kaldırımda doğum yapan anne izle,kaldırımda doğum yapan,sokak ortasında doğum yapan izle


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. tevhide efe dedi ki:

    Kesinlikle bu bir oyun bu kadar hızlı yürürken bu kadar kolay doğumu değil 16 yaşındaki kız üç beş çocuklu kadın bile yapamaz tamamen pravakatörlerin işi ne oldu kürtaj yasaklandı da ortada doğurdu kimbilir bu görüntü için kaç para aldılar önceden doğum yapılmış sonra sokakta doğum süsü verilmiş ama çok aptalca sanki üzerinden bi toz uçarcasına yada fular falan varmışta düşmüş edasıyla buna nasıl inanırsınız çok aptalca bi görüntü bence iyi para kırmışlardır bu görüntüyü verenler :)))

BİR YORUM YAZ