Turkcell Sarı Kutu Programı nedir?

Turkcell Sarı Kutu Programı nedir?

Popüler cep telefonu operatörü Turkcell’in ayrıcalıklı paketleri abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Uzun süredir uygulanan Sarı Kutu programıda konuşurken kazandıran bir Türkcell hizmeti. Sarı kutuyu kullananlar bugüne dek birçok hediyelere sahip oldular. Peki ama hala duymayanlar ve kullanmayanlar için açıklayalım; Sarı kutu nedir? Programa nasıl katılırım? Sarı Kutu Programı’na katılmak ücretli midir? Sarı Puan’larım nasıl hesaplanır? Ne kadar Sarı Puan’ım olduğunu nasıl öğrenebilirim? Sarı Puan’larımla neler alabilirim? Sarı Puan’larımı sorgulamak ücretli midir? Sarı Kutu’daki hediyeleri nereden alabilirim? Aynı hediyeden yine alabilir miyim? Sarı Kutu aboneliğimi nasıl iptal ettirebilirim? İşte merak ettikleriniz…sari_kutu_turkcell

Çevrenizdeki kişilerden duyduğunuz, reklamlarda dikkatinizi çeken sarı kutudan siz de yararlanabilirsiniz. Kesintisiz 1 yılın üzerinde Faturalı ve Hazır Kart’lı tüm bireysel aboneler Sarı Kutu programına katılabilir. Programa katılanlar abonelik başlangıcından katılım günlerine kadar,Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 Sarı Puan alırlar. Turkcell’li olmaya devam ettikleri her gün için ise 10 Sarı Puana sahip olurlar. Aboneler Sarı Puan’larıyla Sarı Kutu kataloğunda bulunan hediyeler arasında tercih yaparlar. Hediye adreslerine gönderilir.

Programa katılmak ücretli midir?

Sarı Kutu’ya katılım ücreti sadece bir kere 0,40 TL’dir. Daha sonra ücretsizolarak hediye seçebilirsiniz. Programa hediye kodunu (örneğin SK03) yazıp 2222’ye göndererek katıldığıızda 0,40 TL katılım ücreti bir kereye mahsus yansıtılacaktır. Programa katılanlar hediye kodlarını 2222’ye göndererek ücretsiz olarak hediye seçimi yapabilir.

Evet siz de en az 1 yıllık turkcell abonesiyseniz bedava hediye kazanmak için daha ne bekliyorsunuz. Hemen SARIKUTU yazıp 2222‘ye göndererek, turkcell.com.tr’de Hesabım’dan​ veya 05327572222’yi ücretsiz arayarak programa katılabilirsiniz.​ Eğer aranızda uzun süredir Sarı Kutu aboneleri varsa, bu programdan kazandıkları hediyeleri yorum bölümüne yazmalarını rica ediyoruz. 


Bir önceki yazımız olan Emeklilerin zamlı Temmuz maaşları başlıklı makalemizde Bağ-Kur emeklisi kaç lira zam alacak, Bağ-Kur emeklisinin zamlı Temmuz maaşı ve emeklilerin maaşına ne kadar zam yapılacak hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ