Turkcell T20 Fiyatı Özellikleri ve Yorumları

Turkcell T20 Fiyatı Özellikleri ve Yorumları

Turkcell T20 Fiyatı Özellikleri ve Yorumları

Turkcell T20 Fiyatı Özellikleri ve Yorumları

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, kurumsal müşterilerine özel bir fırsat sunuyor. Farklı iletişim ihtiyaçlarına yönelik alternatifler içeren Star ailesindeki paketlerden herhangi birine 24 ay taahhüt vererek abone olan kurumsal hat sahibi Turkcell müşterileri, dört dörtlük akıllı telefon deneyimi sunan Turkcell imzalı T20 cep telefonu için ek bedel ödemiyor.

Turkcell’in 14 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasından faydalanmak için Star Paket, Star Plus Paket,Süper Star Paket, Star Gezgin Paket alternatiflerinden birine 24ay kontratlı abone olmak gerekiyor.

Ayda 82 TL’den başlayan alternatifler
Turkcell’in sunduğu Star ailesi alternatifleri ile, kurumsal hat sahipleri, iletişim ihtiyaçlarını kendi koşulları çerçevesinde planlayabiliyor. Ailenin en küçük ferdi Star Paket, 82TL karşılığında Turkcell’lilerle 5.000 dakika, şirket içi 5.000 dakika ve her yöne 3.000 dakika konuşma imkânı sunarken Süper Star Paket ile 99 TL’ye bunlara 1GB internet ve 500 SMS ekleniyor. İnternet ve SMS yerine yurt dışı iletişimi tercih edenler yine 99TL ödeyerek ayrıca 90 dakika yurt dışı konuşma olanağı kazanıyor.

Star Plus Paket ise internet ve SMS’i daha yoğun kullanmayı tercih eden kurumsal hat sahipleriiçin. 119TL’lik bu pakette 5.000 dakika Turkcell’lilerle, 5.000 dakika şirket içi ve 3.000 dakika her yöne konuşmanın üzerine 4GB internet ve 1.000 SMS ekleniyor.

Akıllı şirketlere akıllı telefon Turkcell T20
Şirketler, ek bedel ödemeden Turkcell T20 alabilme fırsatını ister 82TL’lik Star Paket’e ister Star ailesinin en büyüğü Star Plus Paket’e 24 ay kontratlı abone olsunlar, elde edebiliyorlar.

Turkcell’in imzasını taşıyan T serisi cihazların en gelişmişi T20, daha akıllı, daha sosyal, daha eğlenceli, daha güvenli özellikleri ve fark yaratan uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Kısa süreiçerisinde Türkiye’de akıllı telefon piyasasına damgasını vuran Turkcell T20, Android işletim sisteminin en son versiyonu (2.3.3)  ile geliyor ve dahili Yakın Alan İletişim (NFC) özelliğiyle de dünyada bir ilke imza atıyor.

Huawei işbirliği ile üretilen Turkcell T20, 3G HSDPA (7.2 Mbps) şebekeleri için destek, 3.5 inç boyutunda 320×480 (HVGA) çözünürlüklü kapasitif hassas dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera, MP3 çalar, Push e-posta özelliği,  GPS, Wi-Fi, Pusula ve 4 GB MicroSD harici hafıza gibi özelliklere sahip.

kaynak: turkcell.com.tr


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ