Vergi Borcunuz Var mı? TIKLAYIN!

Vergi Borcunuz Var mı? TIKLAYIN!

vergi_borcunuz_varmi_tikla_ogrenBir tıkla vergi borcunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Nasıl mı? İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan uygulamayla vergi borcunuzu online sorgulayın. Devrim niteliğindeki bu uygulamayla borcunuz olup olmadığı internetten bir tıkla öğrenilebilecek. Yeni uygulamayla vergi sorgulamanın dışında birçok kolaylık getirildi.

Vergi Borcunuz Olup Olmadığını… TIKLA-ÖĞREN 

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı (IVDB) bu sorunun yanıtını anında veren çok kapsamlı bir uygulamayı hayata geçirdi. Yeni uygulamayla Maliye’ye borcunuz olup olmadığını tek tıkla sorgulayabileceksiniz.

Vergi Dairesine Borcunuz Var Mı? Tıklayın Öğrenin!

İVDB, işyeri olanların vergi borçlarını, bunun dışında eğitim, tapu, yargı harcı gibi hayatın her alanında kesilen harç ve cezalarla karşılaşan binlerce kişiyi ilgilendiriyor. Eğer ilanen tebliğ dilmiş bir vergi borcunuz varsa çeşitli nedenlerden dolayı size ulaşmamış olabilir. Eğer bir ihbarname tebliğiniz elinize zamanında ulaşmazsa 30 günlük uzlaşma ve dava açma süresini kaçırabilirsiniz. Bu nedenle vergi borçlarını kısa sürede öğrenerek yüksek miktarda vergi cezası ödemekten kurtaracak bu sistem bundan böyle, internet üzerinden sorgulanacak.

İVDB, internet adresi üzerinden kurulan sorgulama modülü ile kısa sürede vergi borcuna ulaşmak mümkün. Siz de ileride bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız hemen tıklayıp vergi borcunuzun olup olmadığı öğrenebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Emeklilikte 5 milyonu aşkın kişinin beklediği yanıt başlıklı makalemizde erken emeklilik, erken emeklilik şartları ve faruk çelik hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ