2014 En Kolay Para Kazanma Yolları Nelerdir

2014 En Kolay Para Kazanma Yolları NelerdirEn Kolay Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Kolay yoldan para kazanmak herkesin hayalidir. Kimse alınteri dökerek, emek harcayarak para kazanmanın hayalini kurmuyor. Herkes kısa yoldan para kazanmanın, oturduğu yerden zengin olmanın mümkün olup olmadığını merak ediyor. O nedenle şans oyunlarına büyük bir ilgi var. Piyango satışlar tavan yapıyor. At satışı, iddia bayilerinde uzun kuyruklar oluşuyor. Kolay yoldan para kazanmak çok göreceli bir kavram. Çünkü kimine göre kolay para kazanmak yüksek kar oranı ile ticaret yapmak, kimine göre sermaye gerektirmeyen işlerdir. Bazı mesleklerde büyük paralar kazanmak için uzun yıllar eğitim aldıktan sonra, iş tecrübesi de kazanmak gerekiyor. Bazı mesleklerde ise sadece doğru sektör, doğru ürün seçenler kısa sürede büyük paralar kazanabiliyor. Günümüzde internet kullanımının artmasıyla internetten yapılan ticaretlerle kolay para kazanma fırsatları bulunuyor. E-ticaret sistemi ile daha az maliyetlerle büyük cirolar elde ediliyor. Günümüzde birçok alışveriş sitesinin ciroları, Türkiye’nin önde gelen mağazalarının cirolarının çok üzerinde. İnternetten ikinci el satışları da yapılıyor. İnternet sayesinde evinizdeki, elinizdeki kullanılmış ürünleri bile paraya çevirecek siteler var.

Evde kendi yaptığınız el işlerini, örgüleri, pul, dergi, çizgiroman koleksiyonlarınızı ya da kendi ürettiğiniz ürünleri, ilinize, köyünüze özgü yiyecekleri, ucuza aldığınız bir ürünü çeşitli internet sitelerinde satarak para kazanabilirsiniz. Hatta bu tarz sitelerde ürünlerinizi açık artırmayla daha da pahalı satabilirsiniz. Kolay para kazanmak için de dahiyane fikirlerinizin olması gerekir. Bazı yeni iş fikirlerini ilk üretenler büyük paralar kazanırken, arkadan gelen taklitçiler aynı başarıyı yakalayamaz.

Ne olursa olsun kolay para kazanmak akıl, bilgi, sermaye, emek, şans gerektirir. Ancak bazı işlerde bunların hepsinin bir arada olması gerekirken, bazılarında ise sadece birisinin olması yeterlidir.


Bir önceki yazımız olan KPSS Matematik Soruları başlıklı makalemizde Grafik okuma soruları, kpss ve KPSS Matematik Soruları hakkında bilgiler verilmektedir.


22 yorum

  1. arkadaşlar kendine güvenen hayali hedefi olan bana ulaşsın.oriflamede aylık üç bin tl ye çalışacak ve kariyer sahibi olmak isteyen ekip çalışma arkadaşları arıyorum.

  2. Alışveriş Yaptıkça, Sosyalleştikçe, Kampanyaları Sosyal Ağlarda Paylaşıp Beğendikçe kazanacaksın :d ..Arkadaş davet ederekte kazanıyorsunuz cok güzel paralar kazananlar var bende dahil .cok seviceksiniz..

  3. BENİM ÇOK ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR VE HER YOLU DENEDİM KREDİ ÇEKME İMKANIM YOK ÇALIŞMAK İLE OLMUYOR ACİLEN LAZIM OLAN PARA BU KONUDA SİZDEN YARDIM BEKLİYORUM ABİLER ABLALAR SAYGILARR… CİVAN ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*