Market Açma Maliyeti

Market Açma Maliyeti

Market açmak herkesin idealleri arasında yer almaktadır. Bir market açmak için gereken bazı çeşitli ihtiyaçlar ve masraflar vardır. Fakat bunlardan önce yapacağınız işlemler bulunmaktadır. Öncelikle mağaza zincirlerinin bayiliğini mi almak istiyorsunuz? Yoksa kendiniz adına bir market mi açmak istiyorsunuz?

Bunları düşünerek seçimler yapabilirsiniz. Ya kendinizin bir yeri alarak market açması ideal olabilir ya da bir mağaza zincirinin bayiliğini alarak market açabilirsiniz. Bunları açıklamak gerekirse öncelikle bayilik sisteminden başlayabiliriz. Bayilik sistemi market zinciri ile aynı olmaktadır ve %75 oranında o mağazanın tercih ettiği ürünler kullanılmaktadır ve tercih edilme oranınız daha fazla olabilir. Aynı zamanda bu size destek olmuş olabilir. Sadece sizler bu konuda bayiliğin şartlarına uygun davranarak satışlar gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kar oranını ve belirli düzeyde komisyonları ayarlayarak çeşitli ilerlemeler yapabilirsiniz. Kendiniz açarak da ekstra ücret vermezsiniz ve kendinizin anlaştığı firmaların ürünleri marketinizde bulundurursunuz.

Market Açma Maliyeti

 

Bunları göz önüne alarak sizde marketinizi açabilirsiniz. Ayrı yeten minimum market açma maliyeti 35,000 TL ile 50,000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Marketin maksimum fiyat aralığı ise büyükler için geçerli olup 60,000TL ile 100,000TL arasında değişiklik göstermektedir. Bunlar tek seferlik içindeki malzemeler ile birlikte olmaktadır ve büyük yerlerde belirli kriterler vardır. Bayilik sistemlerinde dükkanın metre karesi ve market açma yetkisini başvuru olarak almanız gerekmektedir. Sizde yukarıdaki anlatılanların tümünü göz önüne alarak bizlerin hizmetlerine başvurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken araştırmaktır.


Bir önceki yazımız olan KPSS Matematik Soruları başlıklı makalemizde Grafik okuma soruları, kpss ve KPSS Matematik Soruları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ