Piyango-Hemen Kazan Bayiliği

Piyango-Hemen Kazan Bayiliği

Milli piyango şirketi olarak da çeşitli satışlar bulunmaktadır. Bu satışlar ile insanların birçok para kazanmalar ve eğlenmeleri sağlanır. Geri dönüşümler ile eğlenceli hayatınız bu doğrultuda olabilir ve birçok destekleyici şirket, banka bulunmaktadır. Bunların birçok unsurları bulunmaktadır.

Piyango- hemen kazan bayiliği almanız bu konuda oldukça mümkündür ve bazı şartları yerine getirmeniz yeterlilik göstermektedir. Bu yeterlilik şartları piyango idaresini kontrolü altına olmaktadır ve her zaman bunları tam olarak yapmanız gerekmektedir. Sayısal oyun bayilik verilme hususları arasında kişisel izinleri piyangoya iletmeniz gerekmektedir. Noter tarafından kura çekilişi verilen kişiler bayilik almaktadır. Sayısal piyango müdürlüğü alışveriş merkezlerine, gar, otogar veya havalimanlarına sayısal oyun bayilikleri verilmektedir. Alışveriş merkezi gibi alanlarda en az 7,000 metrekare ve üzeri alanlara verilmektedir. Alışveriş merkezi ve yukarıdaki söylenen yerlerin en az 50,000 Nüfusluk bir yerde olması gerekmektedir. Bunları ele alarak ve diğer piyango şartlarını kabul ederek kararları sunmanız gerekmektedir. Bu alanlar için noter bayiliğinin kuralları geçerli tutulmaktadır.

Piyango-Hemen Kazan Bayiliği için gerekli belgeler nedir?

Başvuru yapılması için vergi levhası fotokopisi, bayilik talep edilen iş yerinin bağlı olduğu kurumlara belirtili yazılar için izin alınması gerekmektedir. Tüzel kişiler tarafı olarak ticaret sicil gazete izni almanız gerekmektedir. Aynı zamanda tam teşekkürlü hastaneden sağlık kurulu raporu alınması gerekmektedir. Bunu son altı içinde olmuş olmasını gerekmektedir. Tek yapmanız gereken yukarıdaki kurallar doğrultusunda hareket etmeniz ve bu doğrultuda başvurmanız gerekmektedir.

 


Bir önceki yazımız olan Kutu süsleme işi başlıklı makalemizde evde Kutu süsleme işi yapılır, eve Kutu süsleme işi veren firmalar ve Kutu süsleme işi ile ek gelir hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ