2012 Hac Kura ve Sonuçları Ne Zaman Yapılacak

2012 Hac Kura ve Sonuçları Ne Zaman Yapılacak

2012 Hac Kura ve Sonuçları Ne Zaman Yapılacak

2012 Hac Kura ve Sonuçları Ne Zaman Yapılacak

Bildiğiniz üzere hac kura ve sonuçları 2012 yılının eylül ayında ağustos aylarında yapılacak. Yapıldığı zaman ve yapılacak zaman sizleri www.webbeli.com’dan haberdar edeceğiz.

2012 yılı hac kura sonuçları açıklanıncada bu sayfadan haberdar olacaksınız. Hacca gidecek hacı adaylarımız belli olacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2012 yılı hacorganizasyonu ile ilgili hac kayıtlarının nezaman ve ne şekilde yapılacağı ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Belirlendiğinde, sitemizde yayımlanacak ve müftülükler kanalıyla da vatandaşlarımıza duyurulacaktır.

Not:Bu Başlık Altında bulunan eski içerik 2009 ‘ yılına ait olduğundan dolayı kaldırılmıştır. Yeni organizsayonlar ve Diyanet İşleri Başkanlığının açıklamaları yapıldığında konu tekrar güncellenecektir.

Diyanet İşleri Başkanlığının Resmi İnternetSitesine Ulaşmak için buraya tıklayınız.

Hac, sözlükte saygıdeğer makamlara isteyerek ziyarette bulunmak demektir. Dindeki anlamı ise ihrama girerek belli günde Arafatta bulunmak ve Kâbe’yi usûlüne uygun olarak  ziyaret  etmektir. Hac yapmak, namaz kılmak ve oruç tutmak gibi farzdır, yani Allah’ın emridir.

kaynak: hac.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ