Ankesörlü Telefonlar Hafta Sonunda Ücretsiz

Ankesörlü Telefonlar Hafta Sonunda Ücretsiz

ankesorlu-telefon_kulubesiTürk Telekom ilgi çekecek bir kampanya daha başlatıyor. 16 Mart’tan itibaren başlayan kampanyası dahilinde Türkiye’nin dört bir yanında ankesörlü telefonlardan ev ve iş telefonlarını bedava aranacak.

Türkiye’nin rakipsiz iletişim firması Türk Telekom kullanıcılarının memnuniyetini kazanmak için farklı kampanyalar düzenliyor. Türk Telekom’un uzun süredir devam eden sabit hatlardan “akşam 7’den sabah 7’ye ücretsiz “ uygulaması yoğun ilgi görüyor. Ev telefonlarından bu kayma kapsamında şehir içi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ücretsiz aranıyor.

Türk Telekom, hafta sonlarında herkesi özgürce konuşturacak yeni bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde hafta sonlarında Türkiye’nin her yanındaki ankesörlü telefonlardan telefon kartlarıyla şehiriçi ve şehirlerarası tüm görüşmeler ücretsiz olacak.

Türk Telekom’un ilgi çekecek kampanyası 16 Mart’ta başlayacak. Bu kampanya özellikle ev telefonu olmayan öğrencileri, askerleri ve maddi sıkıntı nedeniyle gurbetteki yakınlarını arayamayanları sevindirecek. Tüm ankesörlü telefonlarda, telefon kartı ile haftasonları yapılan aramalar ücretsiz olacak. Türk Telekom’un ankesörlü telefonlarından şehiriçi ve şehirlerarası yönlerine yapılacak görüşmelerde kartlardan kontör veya süre eksilmeyecek.

Kampanya dahilinde herhangi bir arama sınırı bulunmuyor. Türk Telekom müşterileri Türkiye’deki tüm sevdikleri ile ev ve iş telefonlarından diledikleri kadar konuşma imkanı bulacak.

Bedava görüşmelerin askeriye ve cezaevi konum grupları dışında kalan tüm ankesörlü telefonlarda geçerli olacak. Uygulamanın ne kadar süreceği henüz açıklanmadı.


Bir önceki yazımız olan 3 çocuğa özel teşvik getiriliyor başlıklı makalemizde çalışan anneye kreş yardımı, Doğum izni ne kadar ve Fatma Şahin hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ