İDO’ya Rakip BUDO seferleri yarın başlıyor!

İDO’ya Rakip BUDO seferleri yarın başlıyor!

İDO’ya Rakip BUDO seferleri yarın başlıyor!Bursa’nın Burulas bünyesindeki deniz otobüsleri BUDO Perşembe gününden itibaren Mudanya-Kabataş arasında günde karşılıklı olmak üzere 2 sefer yapacak. BUDO bilet fiyatları ile İDO’yla tam bir rekabet içerisine girecek. Çünkü İDO’da tam yolcu bileti 25-27 TL fiyatlarında değişirken BUDO tam bileti 18, indirimli bileti ise 14 TL fiyatlarından satışa çıkarıyor. 24 Ocak Perşembe gününden itibaren Mudanya’dan Kabataş’a karşılıklı olarak her gün iki sefer yapılacak.

Hüdavendigar adlı deniz otobüsü sabah saat 07.00’de Mudanya’dan kalkacak. Dönüşü saat 10.00’da Kabataş’tan olacak. Günün ikinci seferi Mudanya’dan saat 15.30’da, Kabataş’tan ise 18.00’de. Budo seferleri İDO’nun hem Mudanya ve hem Kabataş kalkış saatinden yarım saat daha önce olarak belirlendi. Ancak talebin artması durumunda sefer sayıları artırılacak.

Bursa ve İstanbul caddelerindeki bilbordlara BUDO reklamları asıldı. Bursa’daki bilbordlarda “Ver elini İstanbul” denirken, İstanbul’da “Ver elini Bursa” sloganı kullanıldı.

İDO için ciddi bir alternatif oluştuğunu düşünen İstanbul’lu deniz yolcularının BUDO’yla seyahat etmek için heyecanlandığı belirtiliyor. Bursa ile İstanbul’u 15 dakikaya indirmesi planlanan deniz uçakları ise 1 ay sonra seferlere başlayacak.

Bura belediye başkanı Recep Altepe, ulaşım konusunda önemli yatırımlar yapıldığını belirterek, Gemlik ilçesinden 1 ay sonra deniz uçakları seferlerimiz başlayacak. İstanbul-Bursa, Bursa-İstanbul seferini yapacak olan deniz uçaklarının 15 dakika da İstanbul’da olacak. Bilet ücretlerinin kişi başına 100 TL olacağını belirten Altepe, uçağın Haliç’e ineceğini söyledi.

BUDO hem Bursa’ya, hem İstanbul’a hayırlı olsun.

BUDO Bilet Fiyatları

Tam Bilet 18,00

İndirimli Bilet

Öğrenci (6-24 yaş)14,00

Gazi-Şehit Yt. 14,00

Engelli 14,00

Çocuk 14,00

Basın 14,00

65 yaş ve üstü 14,00

Rezervasyon ve bilet sorgulamak için BUDO sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ