Garanti Bankası personel alımı ilanları

Garanti Bankası personel alımı ilanları

Garanti Bankası Personeli Alımı Kariyerine finans sektörünün parlayan yıldızı Garanti Bankası’nda başlamak isteyenler için yine, yeni fırsatlar sunuluyor. Garanti Bankası çeşitli illerde farklı pozisyonlar için personel alımına devam ediyor. Bankanın yeni mezunlar için ve deneyimli adaylar için farklı pozisyonlarında alımlar yapacağı duyuruldu.

Garanti Bankası başta Gişe Asistanı olmak üzere, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Merkezi Satış Temsilcisi, Müşteri Memnuniyeti Müşteri Temsilcisi, Part Tıme/Full Tıme Gişe Asistanı gibi pozisyonlar için personeller alınacaktır.

Garanti Bankası başta İstanbul olmak üzere Muş, Kütahya, Bursa- Yenişehir, İzmir, Erzurum, Kayseri, Gebze ilerindeki şubelerde görevlendirilecek adayların istedikleri pozisyon için online başvuru yapmaları gerekmektedir.

Nasıl başvurulur?

Garanti Bankası Garantili Kariyer sayfasından online olarak başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası güncel ilanlarına ulaşmak için tıklayınız. 


Bir önceki yazımız olan 6 yıl erken emeklilik geliyor! başlıklı makalemizde doğum borçlanması, erken emeklilik ve erken emeklilik şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ