İNG Bank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alacak

İNG Bank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alacak

İNG Bank

İNG Bank büyüme hedefleri doğrultusunda yeni açacağı şubelere ve mevcut şubelerinde görevlendirmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyor. İNG Bank yeni alacağı personelleri çağrı merkezlerinde görevlendirecek. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak İNG bank bünyesinde görev almak isteyen adayların önlisans veya lisans mezunu olmaları gerekiyor.

Türkiye’nin finans sektöründe yükselen yıldızlarından İNG Bank  “En Çok Çalışılmak İstenen Kurum” olma hedefi doğrultusunda genç, dinamik ve nitelikli personel arayışını sürdürüyor.

Müşterilerle banka arasında güçlü bir iletişim kurabilecek takım arkadaşları arayan banka, yeni alacağı personelleri Müşteri İletişim Merkezi’nde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak isdihdam edecek. İletişim becerisine güvenen adaylar başvurularını MIM-2013 kodu ile iş başvuru formunu doldurarak yapabilirler.

Adaylarda Aranan Nitelikler

Önlisans veya lisans mezunu

28 yaşını aşmamış

Tercihen İngilizce bilen

7/24 vardiyalı sistemde esnek çalışma saatleri ile çalışmaya istekli ve uyum gösterebilecek

Erkek adayların askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli durumda olan

Satış ve ikna kabiliyeti yüksek

Ekip çalışmasına yatkın

Müşteri odaklı çalışan

Diksiyonu düzgün

Başvuru ve işe alım süreci ile ilgili başvuru formunda yer alan iletişim bilgileri üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

İNG Bank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan İstanbul’da 16 Eylül’de ücretsiz ulaşım! başlıklı makalemizde 16 Eylül, İBB ve İstanbul’da ücretsiz ulaşım hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ