TEB Personel Alımı İş Başvurusu- 2014

TEB Personel Alımı İş Başvurusu- 2014

Türkiye Ekonomi Bankası TEB İş BaşvurusuÜlkemizde 1927 yılından beri TEB grubu tarafından faaliyetlerini sürdüren Türkiye Ekonomi Bankası günümüzde 2007 yılında Dünya ve Avrupa’nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzaladı.

Türk bankacılık sektörünün  saygın kuruluşu  genişlettiği şube ağı, çeşitli ürün ve hizmetlerinin yanı sıra, yatırım, leasing, factoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki iştirakleri ile finans sektörünün önce gelen kuruluşlarındandır.

Türkiye’de bankacılığa yeni bir boyut getiren TEB, 2014 yılına da hızlı bir giriş yaparak birçok pozisyon için yeni çalışma arkadaşları alacağını duyurdu. TEB’in çeşitli iştiraklerinin kadrosunda görevlendirilmek üzere adaylar aranmaktadır.

2014 TEB iş ilanları arasında TEB Cetelem en az önlisans mezunu Çağrı Merkezi personelleri, satış temsilcileri, TEB Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; üniversite mezunu veya öğrencisi, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Satış temsilcileri alınacaktır. Genel Başvuru yaparak da ihtiyaç olan birimlere başvuru yapabilirsiniz. Lise mezunu olan kişiler de genel başvuru yapabilirler. Ayrıca lise mezunu engelli personel alımı da yapılacaktır.

TEB açık pozisyonlarını buradan inceleyerek  başvuru yapabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Gümrük 120 uzman yardımcısı alacak başlıklı makalemizde 2014 Gümrük Bakanlığı memur alımı sınavı, Gümrük 120 uzman yardımcısı alımı ve Gümrük 120 uzman yardımcısı sınav başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ