Yapı Kredi Personel Alımı- İş Başvurusu 2014

Yapı Kredi Personel Alımı- İş Başvurusu 2014

yapi-krediYapı Kredi Bankası 2014 yılında da personel sayısını arttırmak için yeni alımlar yapmaya devam ediyor. Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Türkiye finans sektörünün lider bankaları arasında bulunan Yapı Kredi Bankası çeşitli illlerde farklı pozisyonlarda yeni personeller almak üzere ilan yayınladı. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin güç birliği yaparak, tecrübe ve kaynaklarını birleştirerek müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için 2006 yılında tamamladıkları yeni oluşumunu olan Yapı Kredi, bugün her iki kurumun tarihini ve ortak değerlerini içeren bir finans devi haline gelmiştir.

Yapı Kredi’nin sektördeki öncü yeri ve deneyimine, Koç Holding’in tecrübesi ve UniCredit’in uluslararası marka değerinin katılmasıyla şekillenen Yapı Kredi Ailesi, değişime ve gelişime açık, dinamik ve sosyal sorumluluklarının bilincinde çalışanlarıyla Türkiye’nin her noktasına sınırsız hizmet anlayışını taşıyor.

Yapı Kredi Bankası 2014 yılında da başta Çağrı Merkezi Operatörleri olmak üzere, Bankacılık İşlemleri Yetkili Yardımcısı, Bireysel Müşteri Yetkili Yardımcısı, İş Analisti, Müşteri Bilgileri Analiz Yetkilisi, Yurt Dışı Borçlanma Uzmanı gibi pozisyonlarında görev almak üzere personel alımı yapacaktır. Bankanın tüm açık pozisyonlarını görmek, ve online başvuru yapmak için tıklayınız. 


Bir önceki yazımız olan Gümrük 120 uzman yardımcısı alacak başlıklı makalemizde 2014 Gümrük Bakanlığı memur alımı sınavı, Gümrük 120 uzman yardımcısı alımı ve Gümrük 120 uzman yardımcısı sınav başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ