43. Temel 19. Yenileme Özel Güvenlik Sınavı Sınav Yerleri

43. Temel 19. Yenileme Özel Güvenlik Sınavı Sınav Yerleri

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 2 Aralık Pazar günü yapılacak olan, 2012 yılının son özel güvenlik sınavı 43. Temel ve 19. Yenileme Sınavına Girmek üzere başvuruda bulunan adayların sınav giriş yerleri belli oldu. Özel Güvenlik Sınavına katılım koşullarını taşıyan adaylar özel güvenlik görevlisi olabilmek için bu sınava başvurularını yaptılar. 2 Aralık Pazar günü de 43. Temel ve 19. Yenileme Özel Güvenlik sınavı yapılacak. Bu sınava katılacak olan adayların bir önceki sınavın sorularına göz atmalarında yarar var. O sorulara buradan ulaşabilirsiniz. 

2 Aralık tarihinde yapılan Sınavın soruları yayınlandığı gibi web sitemizde yerini alacak. Siz de sayfamızı takip ederek, Facebook sayfamızı takip ederek  sorulardan, sınav ile ilgili gelişmelerden ve sonuçlardan hemen haberdar olabilirsiniz.

Adaylar aşağıdaki bağlantıdan T.C. kimlik numaraları ile sorgulama ekranına giriş yaparak sınava gireceği okulları öğrenebilir. Ancak yenilenen “4+4+4 Eğitim Sistemi” uygulamaya girdiğinden sınav yapılacak okulların yerlerinin ve adlarının değişmiş olma ihtimaline karşı adaylar önceden sınav yerlerini tespit etmelerinde yarar var. Adayların buna göre hareket etmeleri önemle duyurulur!

43. Temel ve 19. Yenileme Sınavına Girecek Adayların Sınav Giriş Yerleri Açıklanmıştır. Tıklayın buradan öğrenin.


Bir önceki yazımız olan Özelde Diş Tedavisi Yürürlüğe Girdi başlıklı makalemizde `sağlık bakanlığı, ADSM ve diş tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ