Garanti Bankası Eleman Alımı

Garanti Bankası Eleman Alımı

Garanti Bankası Personeli Alımı 2012Türkiye’nin aktif büyüklüğü ile ikinci en büyük özel bankası konumunda olan Garanti Bankası her geçen gün personel kadrosunu genişletiyor. Türkiye’nin önde gelen en iyi bankaları arasında yer alan Garanti Bankası sahip olduğu ilke, prensip ve dinamik insan kaynağı yanında daima büyüme ve müşteri odaklı çalışmalarını sürdürüyor. Müşterilerine modern, kaliteli ve inovatif ürünler sunması Garanti Bankası’nı Türkiye bankacılık sektöründe zirveye taşıyan unsurların başında geliyor.

Garanti Bankası yeni yayınladığı ilanlarla yeni personel alımlarını duyurdu. Garanti Kariyer sayfasından duyurulan ilanlarda yeni mezunlar için iş fırsatları yer alıyor. Türkiye’nin öncü ve yenilikçi bankası olan Garanti Bankası yeni takım arkadaşlarında gelişime açık, eğitimli, modern, yaratıcı ve iyi ahlaklı özellikler taşımasına önem veriyor. Bankanın üniversite öğrencilerine yönelik etkinlikleri, staj programları kariyer planları yapan gençlere ışık tutuyor. Ancak yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için alternatif iş olanakları sunarak Garanti’li bir kariyerin kapılarını açıyor. Üniversitelerin minumum 2 yıllık MYO bölümlerinden mezun, olan adaylarda bu ilanlara başvuru yapabilir. Ancak Bazı pozisyonlar için sınav yapılacaktır. Garanti Bankası İş İlanlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

-4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen işletme, iktisat ya da mühendislik bölümlerinden mezun,

-Kurumsal Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmak isteyen,

-Tercihen satış veya pazarlama alanında 1 yıl deneyimli,

-İyi derecede İngilizce bilen,

-27 yaşını aşmamış,

-MS Office uygulamalarına hakim,

-Tercihen askerlik görevini tamamlamış, ya da 2 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için)

-Analitik düşünebilen, etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek personeller arıyor.

Garanti Bankası Açık Pozisyonları

Garanti Bankası yeni mezunlar için Garanti Bankası’nın İstanbul’daki Kurumsal Bankacılık şubelerinde görevlendirilmek üzere;

Kurumsal Bankacılık müşteri temsilcisi– İstanbul

Sezonluk gişe görevlisi- Ege Bölgesi

Gişe Asistanı- Edirne– Cizre- Van- Erzincan- Tunceli

İletişim Asistanı

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Operasyon Asistanı


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. FATMA GÜL KARAKUŞ dedi ki:

    SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

  2. gamze kaba dedi ki:

    duzenlı guvenılır bı ıs ıstıyorum ne olur sesımı duyun

BİR YORUM YAZ