İpekyol Giyim İş Başvurusu

İpekyol Giyim İş Başvurusu

İpekyol Giyim İş BaşvurusuTürk hazır giyim sektörünün seçkin ve köklü kurumlarından olan İpekyol, Ayaydın&Miroglio Grup bünyesindeki markalardan birisidir. Ipekyol, Twist ve Machka markaları ile kadın giyiminde modaya yön veren tasarımları ile yüzbinlerce kadını giydirmektedir. Türkiye’nin her yerindeki 130’un üzerinde mağazasında binlerce kişiyi isdihdam etmektedir. Edirne’de bulunan İpekyol Tekstil Fabrikası mimari kentsel açıdan ödüle layık görüldü. Kurumun merkez ofisi Şişli Bomonti’de 12 katlı dev bir akıllı binada bulunmaktadır.

İpekyol Giyim çatısı altında görevlendirilmek üzere en az Lise mezunu, mağazacılık sektöründe deneyimli, modaya ilgi duyan,  Mağaza Müdürleri, Yardımcıları, Personel Özlük İşleri Yetkilileri, Mağaza Danışmanı, Uzman Mağaza Danışmanı gibi pozisyonlar için personel alınacaktır. Açık pozisyonları inceleyerek buradan iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Ayaydın-Miroglio Grubu’na gelen tüm başvurular İnsan Kaynakları ekibi tarafından titizlikle incelenerek değerlendirilir. Pozisyona uygun başvurular işe alım sürecinde değerlendirilir.

Edirne’de bulunan  İpekyol Tekstil Fabrikasında çalışmak isteyenlerin de aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapmaları gerekmektedir.  Kariyerinize perakende sektörünün en güçlü firmalarından biri olan Ayaydın-Miroglio Grubu’nda kariyer yapmak için lütfen aşağıdaki başvuru formunu buradan doldurun.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ferhatyenı dedi ki:

  slm ben fehat yenı ıs arıyorum ve fabrıkanıza bas lamak ıstıyorum

 2. ferhatyenı dedi ki:

  ıs arıyorum

 3. ozlem bayraktar dedi ki:

  selam bende size katlmak istyorum

 4. mehmet engin dedi ki:

  merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce mağazalarda çalıştım depo personeli olarak şirket gebzeye taşındı işsiz kaldım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim nörolojik hastalıkları yüzde elli engelliyim Alibeyköy Eyüp tarafında oturuyorum ilginize şimdiden teşekkür ediyorum dolu bir çalışma hayatı dilerim iyi akşamlar

 5. nevin çekiç dedi ki:

  merhaba ben üç yıl modavizyonda çalıştım on iki saat çalişma sistemine geçti eşim izin vermediği içç

  n çıktım sizinle çalışmak istiyorum

 6. nevin çekiç dedi ki:

  slm ben nevin sizinle çalışmak istiyorum.ilginize şimdiden teşekkürler

BİR YORUM YAZ