İş Bankası Bölgesel Memur Alım Sınavı

İş Bankası Bölgesel Memur Alım Sınavı

İş Bankası Memur Alımı Sınavı Başvurusu!İş Bankası 2013 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda memur alımları yapacak. İş Bankası sadece ihtiyaç olan lokasyonlar için memur alımı yapacağını duyurdu. İş Bankasının Ankara, Balıkesir, Bursa, Kayseri, Kocaeli ve Samsun bölgelerindeki şubelerindeki açık pozisyonlar için yeni personeller alınacak. İş bankasının bu bölgelerinde görevlendirilmek üzere 26 Mayıs 2013 Pazar günü yapılacak bir Genel Yetenek Sınavı yapılacaktır. Sınava son başvuru tarihi 17 Mayıs olarak açıklanmıştır. Bu sınav sonuçlarına göre uygun puanı alan adaylar mülakat sınavına katılmaya hak kazanacaklardır. Bu sonuçlar göz önünde bulundurularak memur alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru koşulları ve sınav hakkındaki bilgiler İş Bankası İnsan Kaynakları sayfasında detaylı olarak belirtilmiştir. İş Bankası alınacak memur sayısı, memur alınacak il/ilçeler, sınava giriş şartları, sınav başvuru detaylarına ulaşmak için lütfen tıklayınız. 

Bankamızın Ankara, Balıkesir, Bursa, Kayseri, Kocaeli ve Samsun bölgelerindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere 26 Mayıs 2013 Pazar günü yapılacak sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir.

İş Bankası İstanbul Memur Alım Sınavı

İş Bankasının İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük Bölümlerinde de 2013 yılı içerisinde personel alımları planlanmıştır. İş Bankası İstanbul şubeleri ve Genel Merkezinde memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarının seçilmesi için, 30 Mayıs 2013 Perşembe ve izleyen günlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

İş Bankası Bölgesel Memur Alım Sınavı ve İstanbul Memur Alım Sınavı başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Maliye'ye 480 iç denetçi kadrosu ihdas ediliyor başlıklı makalemizde 480 iç denetçi kadrosu, İç denetçi nedir ve İç denetçi sınavı tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erdal ekinci dedi ki:

    bankada calişmak istiyorum

BİR YORUM YAZ