Koçtaş yeni elemanlar arıyor

Koçtaş yeni elemanlar arıyor

Koçtaş Yapı Marketleri İş Başvurusu   Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığı olan KOÇTAŞ, yeni eleman alımı ile ilgili ilan yayımladı. Elektronikten, mobilyaya, inşaat malzemelerinden, en tekstiline, mutfak dolaplarından bahçe mobilyalarına kadar çok geniş ürün yelpazesi bulunan Koçtaş Dünya standartlarında perakendecilik hedefiyle hızla büyüme hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Ev geliştirme sektörünün lider firması Koçtaş, yeni açılacak mağazaları ve mevcut mağazalarında daha hızlı hizmet vermek için yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Koçtaş, 2020 yılına kadar mağaza sayısını 100’e, çalışan sayısını ise 10 bin kişiye çıkarma hedefiyle çalışmalarını hızlandırıyor.

Koçtaş bu hedefiyle İstanbul’da yeni bir mağaza daha açmaya hazırlanıyor. İstanbul Bayrampaşa-Forum’da açılacak mağazası için her pozisyonda çok sayıda personel alımı yapacak. Mağazanın depo düzeninden sorumlu olacak, sipariş takibi ve kontrolü yapacak “Mal Kabul Elemanları”, satışta veya kasada görev alabilecek, vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek ” Engelli Personel “, Elektrik – aydınlatma, el aletleri, hırdavat, nalburiye, ahşap- inşaat, mobilya, ev gereçleri, yer döşemeleri, boya, seramik, banyo, vitrifiye, ısıtma, dekorasyon alanlarından birinde tecrübeli elemanlar alınacak. Bunun dışında farklı mağazalarda da başta kasiyer olmak üzere, satış uzmanları, müşteri temsilcileri, kasa müşteri danışmanları ve daha başka pozisyonlar için elemanlar alınacaktır.

Koçtaş yeni iş lanlarına buradan ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Koçtaş başvuru formu için tıklayınız..


Bir önceki yazımız olan İstanbul’da 16 Eylül’de ücretsiz ulaşım! başlıklı makalemizde 16 Eylül, İBB ve İstanbul’da ücretsiz ulaşım hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ