Oyak Grubu Eleman alımı

Oyak Grubu Eleman alımı

Oyak-Personel-Alımı-2014OYAK’ın sanayi, finans ve hizmet dallarında faaliyet gösteren iştiraklerinden oluşan OYAK Grubu, birçok pozisyon için yeni iş ilanları yayınladı. OYAK Grubu, bünyesindeki farklı şehirlerdeki açık pozisyonlarda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları arıyor. Oyak Pazarlama bay- bayan temizlik elemanları, Grafik Tasarım Uzmanları, İç Denetçi, Paketlemem Elemanları alımı için ilan yayınladı. Bu ilanlara lise mezunu ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Sektöründe lider şirketlerden Oyak Güvenlik; Elektronik Güvenlik Sistemleri projelerinde görevlendirmek üzere Proje Uzmanı (Mühendis) ve Elektronik Bakım Sorumlusu istihdam edecektir.

Oyak grubu bünyesindeki Erdemir şirketine de yeni elemanlar alınacaktır.Başta Endüstri Mühendisi olmak üzere Finans Uzmanı, Satış Pazarlama Uzmanı, SAP Uzmanı ve Yazılım mühendisleri gibi çok farklı pozisyonlar için elemanlar alınacaktır.

Sektöründe lider şirketleri bünyesinde barındıran Oyak Grubu çatısı altında kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanmak isterseniz siz de hemen bu ilanlara başvuru yapın. Oyak Grubu açık iş pozisyonlarını inceleyerek online başvuru yapmak için tıklayınız. 


Bir önceki yazımız olan 6 yıl erken emeklilik geliyor! başlıklı makalemizde doğum borçlanması, erken emeklilik ve erken emeklilik şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erhan dikili dedi ki:

    1 buçuk aydır işsizim bakmakla hükümlü bir ailem var 2 çocuğum çok sıkıntıdayım kurumunuzda Temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum.B.sınıfı.ehliyet.ve Src 2 ve 4 var 10see özel eğitimde şöförlük yaptım. ilğinizi bekliyorum iyi çalışmalar

BİR YORUM YAZ