Özgeçmiş Format Örnekleri WORD

Özgeçmiş Format Örnekleri WORD

Özgeçmiş hazırlarken dikkat etmeniz gereken kuralları daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Bu kurallar ışığında doğru bilgilerle hazırlanan özgeçmiş işvereni etkilemek için en uygun anahtardır. Özgeçmiş mutlaka güncel bir vesikalık fotoğrafla tamamlanmalıdır. Fotoğraf eklenerek sunulan özgeçmişler diğerlerinden bir adım daha öndedir. Özgeçmiş hazırlarken hazır sunulan formatlardan yararlanabilirisiniz. Hazır formatlı özgeçmişlerde sadece sorulan soruları yanıtlamak ve fotoğraf eklemek yeterlidir. Sitemizde sizler için farklı Word formatında Özgeçmiş Örnekleri sunuyoruz. Bu örneklere göz atarak kendinize en uygun Özgeçmiş örneğini düzenleyebilirsiniz. Özgeçmiş örnekleri sadece bilgilendirme amaçlı olup kendi bilgileriniz ışığında düzenleyiniz.
Formu Örnekleri

Word Özgeçmiş Format Örnekleri

Fotoğraflı İş Başvuru Formları – Word/DOC Formatında

Fotoğraflı Staj Başvuru Formu – Word/DOC Formatında

Yukarıdaki linklerde örnekler ışığında kendi özgeçmişinizi hazırlayabilirsiniz. Hazır iş ve staj başvuru formları, farklı kaynaklardan derlenmiştir.

Bu belgeleri, başvuracağınız kurum ve görevin niteliğene göre, eklemeniz/çıkarmanız gereken kısımları belirleyerek düzenleyin.


Bir önceki yazımız olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu uzmanlık sınavı ilanı başlıklı makalemizde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Btk ve BTK uzman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cüneyt karagöz dedi ki:

    mimar sinan teknik lisesi elektrik-elektronık.yuksekokul bıomedıkal.acık ögretım önlisans laborant.gıda carsısı guler muhendıslıkte teknıkerlık yaptım.buca kadın dogum hastanaesınde bomedıcal teknısyenlıgı yaptım.iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ