Teknosa’dan İstanbul ve Bodrum’da Mağaza Açılışı

Teknosa’dan İstanbul ve Bodrum’da Mağaza Açılışı

Teknosa Eyüp VialandTürkiye’nin yerli teknoloji mağazaları zinciri Teknosa, İstanbul Eyüp Vialand ve Bodrum’da açtığı mağazalarıyla birlikte, Türkiye’nin 77 ilinde toplam 294 mağazaya ulaştı.

Elektronik ürünlerin hesaplı alışveriş adresi Teknosa, Türkiye genelinde 294 mağazaya ulaştı. Yeni açılan tema park ve alışveriş merkezi konseptini bir arada sunacak olan Eyüp Vialand Türkiye’nin en büyük ikinci Teknosa mağazası olma özelliğini taşıyor. Teknosa, böylelikle İstanbul’da 59, Bodrum’un Yalıkavak beldesinde bulunan Palmarina AVM mağazalarının açılışı ile Bodrum’da 4’üncü mağazasına ulaşmış oldu.

Türkiye’nin ilk ve tek tema parkını barındıran İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM’nin en dikkat çeken mağazaları arasında yer alan Teknosa mağazası, 5 bin metrekarelik satış alanı ve Exxtra konseptiyle ziyaretçilerin her aradığını bulmasına yardımcı oluyor. İstanbul Cevahir AVM mağazasından sonra Türkiye’nin en büyük ikinci Teknosa mağazası olma özelliğini taşıyan mağaza binlerce marka teknolojik ürünü cazip fiyatlara bulmak mümkün.

Bodrum Yalıkavak’ta açılan mağaza ise 190 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verecek.

2013 yılında 30 bin metrekare satış alanı daha açmayı hedefleyen Teknosa, yeni açtığı bu mağazalarla yüzlerce kişiye daha isdihdam yaratmış oldu. Teknosa’nın yeni açılan mağazalarında ve mevcut mağazalarındaki açık iş pozisyonları görmek ve online başvuru yapmak için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ