THY A.Ş. 2014 Memur Alımı

THY A.Ş. 2014 Memur Alımı

thyAvrupa’nın en iyi havayolu seçilenTürk Hava Yolları 2014 yılında da kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. THY farklı pozisyonlarda görevlendirmek üzere memur alımı yapmak üzere ilan yayımladı. Memur adaylarının yanında kabin ekibi ve kokpit ekibi açık pozisyonları için de başvurular değerlendirilecektir. THY ilan içeriğinde başvuru yapacak adaylarda 2 yıllık Meslek Yüksekokulu/Ön lisans mezunu olma şartı arandığı belirtilmektedir. Maliye, işletme yönetimi, muhasebe ve vergi uygulamaları, pazarlama, muhasebe bölümlerinden mezunu olma şartının yanında aşağıda belirtilen koşullar aranıyor. Ayrıca adaylar kurum tarafından yapılacak olan İngilizce sınav veya mülakatında başarılı olmaları halinde değerlendirmeye alınıyor. Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın saygın hava yolları arasında bulunan THY ailesinde yer almak isterseniz siz de ilana başvurularınızı yapabilirsiniz.

6 Mart 2014 15:17

 

THY A.O. Memur Adayları Arıyor

 

Genel Özellikler

 

T.C. vatandaşı olmak

Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak

01.01.1990 ve sonrasında doğmuş olmak

2 yıllık Meslek Yüksekokulu/Ön lisans (maliye, işletme yönetimi, muhasebe ve vergi uygulamaları, pazarlama, muhasebe) mezunu olmak

İyi derecede İngilizce bilmek İkinci yabancı dil tercih nedenidir.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.

İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.

İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Sınavlarda başarılı olan adaylara mülakat aşamasında Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü (İstanbul) bünyesinde hangi departmanlar için değerlendirme yapılacağı bildirilecektir. Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

BAŞVURU FORMU için lütfen tıklayınız…


Bir önceki yazımız olan Gümrük 120 uzman yardımcısı alacak başlıklı makalemizde 2014 Gümrük Bakanlığı memur alımı sınavı, Gümrük 120 uzman yardımcısı alımı ve Gümrük 120 uzman yardımcısı sınav başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    mehmet.seyitoğlu.yş.43.by.1.78.kg.78.½.40.raporum.var.daha.önçe..çaliştim…şuhan…işsızım.işi.ariyorum.lutfen.cok.medğurum.kaldi lutfen bana yardımci olun.saygilarla arz.ve.telep.ediyorum..adrs.cebeci.mah.2539.sk.18.sultangazi.

BİR YORUM YAZ