Ziraat Bankası Mülakat Listesi ve Tarihleri

Ziraat Bankası Mülakat Listesi ve Tarihleri

Ziraat Bankası Mülakat Listesi ve TarihleriZiraat Bankasının gerçekleştirdiği Banko Asistanı Sınavı 24 Kasım 2012 Tarihinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.24 Kasım Ziraat Bankası Banko Asistanı sınavında yeterli puan alan adaylar mülakata davet edilecekler. Ziraat Bankası İnsan Kaynakları sınavda yeterli puan alan adayların katılacağı Mülakat Listesi yayımladı. Sınav puanına göre mülakata girmeye çalışan adaylar mülakat listesinden adının olup olmadığını ve mülakat yerlerini kontrol edebilirler. Banko Asistanı unvanı için sınavı başarıyla geçen adaylar için 28 Ocak – 17 Nisan 2013 tarihleri arasında belirtilen yerlerde mülakatlar yapılacaktır. Bankanın mülakatlarla ilgili duyurusunu sizlerle paylaşıyoruz.

Değerli Adaylarımız,

24 Kasım 2012 tarihinde yazılı sınavı gerçekleştirilen Banko Asistanı unvanı için mülakatlar 28 Ocak – 17 Nisan 2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

Her il için en yüksek puanlı adaydan başlayarak ihtiyacın 3 (üç) katı kadar aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılmış olup, adayların mülakata girecekleri yerleri ve tarihleri gösteren liste aşağıda yer almaktadır.

Adayların mülakata gelirken son mezun olunan okula ait diplomanın veya geçici mezuniyet belgesinin aslını, eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı suretini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Ayrıca fotoğraflı kimlik belgesinin aslını (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport),

Erkek adayların (20 yaşını doldurmamış erkek adaylar hariç) ayrıca askerlik durum belgesinin aslını (tecil, terhis veya muafiyet) getirmeleri gerekmektedir.

Banko Asistanı mülakat tarih ve yerlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Mülakata Katılacak Tüm Adaylara Başarılar Dileriz. Mülakat Sonuçları açıklandığı anda sizlerle paylaşacağız. İskur.Us Facebook sayfamızdan da haberlerimizi takip edebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ