Mavi Jeans Eleman Alım İlanı

 Mavi Jeans Personel Alım İlanı

Mavi Jeans İş Başvurusu

Türkiyeden dünyaya açılan ilk giyim ve moda markası olan mavi,1991 yılında istanbulda kuruldu.14 yıldı Türkiyenin lider giyim markalarından biri olan ve kendi blue jeans markasını yaratan mavi bugün;ABD,kanada,Hollanda ,Rusya,Danimarka,Avustralya’nında aralarında bulunduğu 50 ülkede 200 den fazla Mavishop olmak üzere 4000 e yakın noktada müşterileriyle buluşmaktadır.Dünyaca ünlü fuarlarda boy gösteren ve dünyadaki markalar arasında ilk 16 jeans markası arasında olan mavi jeans yurt dışında Türkiye’yi temsil eden önemli markalardan biri olmuştur.

2012 Mavi Jeans Personel ve Eleman Alım İlanı

Mavi Jeans,her geçen gün filosunu , mağazalarını , iş ortaklarını büyütmekte ve insan kaynakları departmanıyla birçok insana iş imkanı sunmaktadır. Mavi jeans 2012 yılındada bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımları yapacaktır.Mavi Jeans, Çorlu’da bulunan fabrikasında üretimde ve satış mağazalarında görevlendirmek üzere de personel arıyor. bunun yanında Türkiyenin her yerinde bulunan Mavi Store ve yeni açılacak Mavi mağazalarında çalışacak genç, dinamik personeller arıyor. Siz de aşağıdaki bağlantıdan istediğiniz lokasyon için başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz farklı pozisyonlar için de genel başvuru formunu doldurarak Mavi personeli olabilirsiniz.

Mavi Jeans İş İlanları ve  İş Başvurusu yapmak için Tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Mehmet Ağar Neden Tutuklandı Hangi Cezaevinde başlıklı makalemizde Mehmet Ağar, Mehmet Ağar hangi cezaevinde ve Mehmet Ağar ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.


2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*