3 M Türkiye İş İlanları

3 M Türkiye İş İlanları

US-3M3 M Türkiye’de kişisel bakım, temizlik ürünleri, ev, hobi ve kırtasiye ürünlerinden, elektrik, elektronik, telekomünikasyon sistemleri ve sağlık ürünlerine kadar birçok sektöre yönelik üretim yapan büyük bir firmadır. 3M, endüstri, ticaret, sağlık ve tüketim alanlarında faaliyet gösteren çok yönlü bir teknoloji şirketidir. Ürettiği markalar arasında Scotch BriteTM, Post-it®, ScotchTM, ScotchgardTM, NexcareTM, Command AdhesiveTM, ScotchprintTM, FiltreteTM, ScotchliteTM ve VikuitiTM vardır.

AR-GE çalışmalarına büyük bütçe ayıran 3M’in, ürettiği markalar dünyanın yakından tanıdığı markalardır. Binlerce yeni ürünün üreticisi 3M, 60’dan fazla ülkede 75.000’in üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Firmanın 34 ülkedeki laboratuarlarında 7000 kişi ürün geliştirme biriminde yeni ürünlerin mucidi olarak çalışıyor. 38 ülkede, 140 fabrikada üretim yapılan 3 M, 1988 yılından bu yana Türkiye’de 300’den fazla çalışanı ile hizmetlerini sürdürüyor. 3M Türkiye, ofis, telekomünikasyon sistemleri, grafik, medikal, trafik güvenlik, ev bakımı, endüstriyel ürün ve malzemeleriyle üretim ve servis sektörlerinde pazar lideri olarak tanınıyor.

Üretimlerini Çerkezköy’deki fabrikasında sürdürüyor. Temizlik ürünleri, maskeler, filtrasyon ürünleri, çocuk bezi yan bantları ve otomotiv uygulama ve koruma filmleri gibi birbirinden çeşitli ürünler Çerkezköy’deki fabrikasında üretilmektedir. Firmanın Çerkezköy’deki fabrikasında çalışmak üzere mavi yakalı ve İstanbul merkez binalarında görev yapmak üzere beyaz yakalı personeller alınacaktır. 

3 M’de Kariyer Olanakları

Eğer dünyaca popüler ürünlerin üretimini satış, ve pazarlamasını yapan bu firmada görev almak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan “Açık Pozisyonlarımız ve On-line Başvuru” bölümünden açık pozisyonlarımızı görebilir ve buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

Açık pozisyonlarda belirtilen pozisyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizin “Departmanlarımız” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selam kocaman dedi ki:

    slm bende 25 04 1985 adana dogumluyum oto boya ustasıyım bu işi 15 senedir yapiyorum ve bu meslen dalında kalfalık ustalık ve usta ogreticilik belgelerine sahibim ve belge türümde? motorlu araçlar toknolojisi / otomotiv gövdeciligi

BİR YORUM YAZ