42. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

42. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

30 Eylül 2012 Pazar günü yapılmış olan 42. Temel 17. Yenileme Özel Güvenlik Sınavı çok yüksek bir katılımla gerçekleşti. Ülke çapında büyük ilgi gören bu sınav ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimizden de çok sayıda soru, yorum ve telefon aldık.

Özel Güvenlik Sınavına katılım koşullarını taşıyan adaylar özel güvenlik görevlisi olabilmek için sınavda ter döktüler. 30 Eylül 2012 Pazar günü yapılmış olan 42, Özel Güvenlik Sınavında çıkan soru ve yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bildiğiniz gibi 2 Aralık Pazar günü de 43. Temel 19. Yenileme Özel Güvenlik sınavı yapılacak. Bu sınava katılacak olan adayların bir önceki sınavınsorularına göz atmalarında yarar var.

2 Aralık tarihinde yapılan Sınavın soruları yayınlandığı gibi web sitemizde yerini alacak. Siz de sayfamızı takip ederek sorulardan, sınav ile ilgili gelişmelerden ve sonuçlardan hemen haberdar olabilirsiniz.

30 Eylül 2012 Pazar günü yapılmış olan 42, Özel Güvenlik Sınavı Soruları ve Cevaplarını aşağıda bulacaksınız. Bu soruları inceleyerek 2 Aralık tarihindeki sınava girerseniz; çok daha hazır ve başarılı olabilirsiniz. İskur.us ailesi olarak başarılar dileriz.

42. Özel Güvenlik sorularına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Temel 42 (A Grubu) TIKLAYINIZ
Yenileme 18 (A Grubu) TIKLAYINIZ

kullan

Daha önce yapılan Özel Güvenlik sorularına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

41. Özel Güvenlik sorularına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Temel 41 (A Grubu) TIKLAYINIZ
Yenileme 17 (A Grubu) TIKLAYINIZ 

Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ