ABank İş Başvurusu

ABank İş Başvurusu

ABank İş BaşvurusuAnadolu grubunun finans sektöründeki kolu olan ABank kuruluşunun 20. yılını kutluyor. 66 şube ve yaklaşık 1300 çalışanıyla hizmet veren ABank kurumsal, ticari ve perakende bankacılık alanında faaliyetlerini sürdürüyor.  Bankanın sadece İstanbul’da 28, İstanbul dışında ise 38 şubesi bulunuyor. Bankamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda, performans değerleme, eğitim faaliyetleri ve kariyer planlama sistemlerini kullanarak çalışanlarımızın sürekli gelişimini desteklemektir.

Türk bankacılık sektöründe büyümesini sürdüren ABank Türkiye genelinde mutlu bankacılar arıyor! Mutlu bankacılık sloganıyla finans sektöründe faaliyetlerini sürdüren ABank Uşak ve Kütahya’ya şube açmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu şubelerde değerlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyor. Yeni açılacak olan Uşak ve Kütahya şubelerinin bireysel, işletme, ticari/kurumsal pazarlama bölümlerinde görev almak üzere; Şube Operasyon Yetkilileri ve Şube Pazarlama Yetkilileri alacak. Ayrıca farklı ABank şubelerinde görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.

ABank şubelerinde Kurumsal Ticari Pazarlama Yetkilileri, Operasyon Yetkilisi, Şube Pazarlama Yetkilisi, İnsan Kaynakları Uzmanı, Kurumsal Bankacılık Yetkilileri, Bireysel Bankacılık Yetkilileri, Network Uzmanı, Mali Kontrol Uzmanı gibi personeller alınacaktır.

ABank Genel açık pozisyonlarını buradan inceleyerek, İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ABank Genel İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Başvurular, öncelikli olarak açık pozisyonlarda değerlendirilecek olup, orta ve uzun vadede açılacak pozisyonlar için de değerlendirmeye almak üzere veri tabanında saklanacaktır. Başvuru yaparken, ilgilendiğiniz alanı bir önyazı ile belirtmeniz sürecin daha doğru ve verimli işlemesine yardımcı olacaktır. Sayfamızı takip ederek güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ