Acıbadem Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Acıbadem Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Acıbadem Personel Alımlarına 2014 yılında da devam edecektir. Acıbadem de çalışmak ve bu dev şirketin bir üyesi olmak isterseniz başvuru koşullarını gerçekleştirerek hemen başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’deki ilk halk ile iç içe konumda ve halka açık 1991 yılından günümüze koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunan Acıbadem Sağlık Grubu Hastanenler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünya ün salmış örnek bir sağlık kuruluşudur.

Bu özel firma 12000 i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane 12 tıp merkezi ve birçok destek hizmetleri ile günümüzde varlığı sürdürmektedir. Personel alımı kararınca Acıbadem Sağlık Kuruluşu personel alımlarını belirli şartların yerine getirilmesi ile gerçekleştireceklerdir. Bu şartlar Acıbadem Hastanesi tarafından yönetim kurulunca belirlenmiş hükümlerdir. Personel alım şartları; İlgili bölümlerin ve personel alımı yapılacak dallar ile ilişkili üniversite veya ön lisans kurumlarına veya belirlenen kurumlarca denkliği sağlanmış diğer öğretim kurumları ile öğretimini tamamlamış olmak, tercihen sağlık sektöründe daha önce çalışmış ve deneyim kazanmış bireyler olmak, insan ilişkileri ve iletişim kurma anlamında görüşmeler sonucu olumlu cevap alma, karşılaşılan problemleri seri ve soğukkanlılık ile çözebilmek ve alternatif çözüm yolları üretmek, ekip çalışması ve uyumuna son derece uygun olabilmek, Microsoft Office programlarına hâkim ve kabiliyetli olmak, özgeçmiş belgesi olarak belirlenmiştir. Mülakat öncesi gerekli başvuru gönderilmeli ve değerlendirmeye bırakılmalıdır.

Daha detaylı bilgi için acibadem.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ