Akbank 2012 Personel ve Eleman Alım İlanı Başvuru

Akbank 2012 Personel ve Eleman Alım İlanı Başvuru

Akbank 2012 Personel ve Eleman Alım İlanı Başvuru

Akbank 2012 Personel ve Eleman Alım İlanı Başvuru

Akbank 2012 yılı içerisinde yeni alımlar gerçekleştirecek. Yeni açacağı şubelere gişe memuru, güvenlik görevlisi gibi pozisyonlara ağırlık verecek şekilde alımlar yapacak olan banka da çalışmak ister misiniz? Akbank iş başvurusu yapabilir insan kaynakları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akbank, sadece bulunduğu sektörde değil, ülkemizdeki tüm sektörlerde her yönüyle örnek gösterilen bir kurumdur.

Güçlü sermaye yapımız, istikrarlı ve etkin yönetimimiz, disiplinli, çalışkan ve Bankamıza bağlı personelimiz, yasa ve kurallara bağlılığımız, müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet, bizi örnek bir kurum yapan, Akbank yapan özelliklerimizdir.

Akbank’lı olmak demek;
Penceresi dünyaya açık olan, her dönemde Türkiye’ye ve dünyaya güven veren, en iyi teknolojilere, en iyi hizmetlere, en çağdaş ürünlere yatırım yapan bir bankada çalışmak demektir.

Akbank olarak amacımız;
Personelimizin yetenekleri ve becerileri ölçüsünde gelişmesine katkıda bulunacak kaynakları sunmak; fikirlerini paylaşabileceği iletişimi sağlamak; mükemmellik, yaratıcılık ve kaliteyi destekleyen ortamı yaratmaktır.

Akbank’ın çalışkan, yaratıcı, dinamik, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst çalışanları arasına katılın, Akbank’lı olmanın ayrıcalıklarını yaşayın.

kaynak: akbank.com


Bir önceki yazımız olan Darty Eleman Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012 başlıklı makalemizde darty, Darty Eleman Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012 ve İşçi alımları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. mustafa dedi ki:

  sizinle calışmak ıstıyorum bana uygun bir iş verırrmısınız lıse mezunuyum

 2. erhan sevinç dedi ki:

  7 yıldır özel güvenlik işini yapmaktayım. sizlerle çalışmaktan gurur duyacağımı belirtmek istterim.cep:05305606535

 3. özge şeker dedi ki:

  arkadaslar burdan mı basvuru yapıyoruz anlamadım ki

 4. mehmet.engin dedi ki:

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.

BİR YORUM YAZ