Atlasjet Havacılık İş Başvurusu

Atlasjet Havacılık İş Başvurusu


atlasjet-is-basvurusu ATLAS-JET
14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding tarafından kurulan Atlasjet Havacılık A.Ş. iç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan güvenilir firmalar arasındadır. İlk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştiren Atlasjet son yıllardaki atılımlarıyla arttırarak filosunu genişletmiştir. Atlasjet, uçuş ve yer emniyetini, yolcu memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutarak çalışmalarını sürdürüyor. Atlasjet, tüm süreçlerde sürekli gelişime değer önem vererek, büyüyen filosuna yeni personeller katmak için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Gelişen hizmet kalitesi anlayışına uygun olmak üzere, kariyerine Atlasjet bünyesinde yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyor. Atlasjet işe alım sürecinde İnsan Kaynakları ve Secret CV işbirliği ile çalışmalarını sürdürüyor.

Muhasebe şefi, Proje Müdürü, Cari Hesap Uzmanı, Kabin memuru, bilet satış elemanı, uçak teknisyeni ve Atlasjet pilot kadrosunda yer almak isteyen, niteliklerine güvenen herkesin başvurabileceği AtlasJet iş başvuru formuna sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Dolayısıyla Secret CV ve Atlasjet İnsan Kaynakları sayfasındaki açık pozisyonları takip ederek niteliklerinize uygun pozisyonlara buradan başvuru yapabilirsiniz.   

Atlasjet İnsan Kaynakları sayfasına Genel Başvuru için CV iletebilirsiniz. CV’leriniz Atlasjet İnsan Kaynakları tarafından uygun pozisyonlar için değerlendirilecek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçilecektir.

 

 

 


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. nataliya dedi ki:

  merhaba ben russyalıyım ama burda yaşıyorum türk vatandaşım üniversite mezunu rusça ve az İngilizce biliyorum hostes olmak isterdim

 2. Reşat NİGİZ dedi ki:

  Merhabalar.2014 yılı subat ayında hava uck.bkm.bransından emeklı oldum.25 senelık deneyıme sahıbım.ıyı derecede ıngılızce bılıyorum.suan easa b1 lısans egıtımıne devam etmekteyım.kurumnuzda ucak bkm.personelı olarak gorev almak ıstrım.tesekkurler..

 3. Adelen.Boubelli dedi ki:

  Merhaba Ben Adelen lise mezunuyım 3 lisan var arapça fransizica ve turkşe daha once bu sektör çaliştım .er size oyugun olsa çalişmak istyorum buarada Asıl Cezayir. ama TC var.ikamet maletep oyugun bir pozisyon varsa sizinle çalişmak istyorum sayglar efendim

 4. Elham bayat dedi ki:

  Merhaba. Ben iranlim. 8yilde İstanbul AV da yaşiyurum. Farsçe,arapçe,turkçe,ve az ingilisçe. İranda yüniversiti farsçe adebiyat okudum.iranda hemşire ve ajil imdad kursa bitirdim.şimdi istanbulda mankanlik yapiyurum.ama şimde hostes olmak istiyurum.esmar. ve 176 boy. 58 kilo.

BİR YORUM YAZ