Avea İş Başvurusu

Avea İş Başvurusu

Gsm sektörünün öncü bir firmalardan Avea bugün, Türkiye’nin en genç ve dinamik mobil iletişim operatörü olmuştur.  Avea güncel kampanyalarla abonelerine ekonomik paketlerle hızlı ve sorunsuz iletişim fırsatı sunuyor. Türkiye’nin ilk GSM 1800 operatörü olan Avea, 2004 yılında kurulmuştur. Firmanın 2012 ilk çeyrek değerlendirmelerine göre 12.8 milyon abonesi bulunuyor. GSM sektörünün alternatif operatörü olan Avea, Türkiye GSM pazarına ciddi bir rekabet ortamı getirmiştir. Türk Telekom’un %55 oranındaki hissesinin Kasım 2005 itibariyle özelleştirme sonunda, Oger Telecom Türk Telekom’un %55 hissesine sahip olmuştur. Böylece Türk Telekom’un Avea’daki hisse oranı %81,37’dir. Avea’nın geri kalan %18,63 hissesi İş Bankası’nındır.

Avea müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmak için kadrosunu sürekli büyütüyor. Avea personel alımlarını Avea İnsan Kaynakları birimi yönetiyor.

Avea’ya başvuracak adaylarda pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özellikleri, gibi genel özellikler aranmaktadır. Avea’da Çağrı Merkezi, Teknoloji, Ar-Ge, Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları ve bunlar gibi çok çeşitli alanlarda açık olan pozisyonlara iş başvuru yapabilmeniz için iş fırsatlarını sizinle paylaşıyoruz. Avea açık Pozisyonlarına buradan takip edebilirsiniz. 

Avea iş ilanlarına başvurular arasından kriterlere uyan adaylara seçme ve değerlendirme süreci başlatılır. Adaylara online kişilik envanterini doldurmaları istenir. Adayların yetenekleri ve ilgi alanları bu kişilik testinde belirlenir.

Değerlendirme sonrasında bu veriler adaylarla da paylaşılır.

Avea’lı olmak” isteyen adaylara her pozisyona göre işe uygunluğu belirleyen farklı değerlendirme araçları da uygulanır.Bunlar arasında sayısal ve sözel becerileri ölçen yetenek testleri, rol oyunları, vaka çalışmaları ve sunumlar uygulanır. Yetkinlik bazlı olan mülakatlar ilgili fonksiyon yöneticisi ve İnsan Kaynakları sorumlusu tarafından düzenlenir.

Mülakatlar, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda olumlu bulunan adaylara referans araştırmaları yapılır. Bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır.

Avea ‘da görev almak isteyen adaylar insan kaynakları politikasını inceleyerek güncel iş ilanları ve iş başvuru formuna ulaşarak başvurularını yapabilirler. Avea Genel Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ömer aykut tutluoğlu dedi ki:

    amarikan füze savunma radar komutanlıgında ısıtma soğutma
    üzerine görevde bulundum orta düzeyde ingilizcem var sahalarınızda klima üzerine çalısmak istiyorum gerekli referanslarım bulunmakta.

BİR YORUM YAZ