Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyası İş BaşvurusuAkbacakoğlu Grubu tarafından 1923 yılında “yemeni– mes” atölyesi olarak başlayıp, bugün Türk ayakkabı sektörünün en önemli ve en saygın isimleri arasında yer alıyor. 84 yıllık geçmişi ve tecrübesi ile yılda milyonlarca çift ayakkabı satan Ayakkabı Dünyası Mağazaları müşterilerine, en popüler ayakkabı markalarını bir arada sunuyor. Günümüzde ayakkabı sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Ayakkabı Dünyası mağazalar zinciri ailenin üçüncü kuşak temsilcisi Mehmet Akbacakoğlu tarafından pek çok yeniliğe imza atarak büyüdü. 

Ayakkabı mağazacılığında yeni bir konsept geliştiren grup, 1996 Nisan’ında Ankara’da ilk Ayakkabı Dünyası açarken, aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE’li ayakkabı mağazasını da açmış oldu. Ayakkabı Dünyası bugün, Ankara, İstanbul, Adana, Antalya, Alanya, Bursa, Çorlu, Erzurum, İzmit, Konya, Konya Ereğli, Karadeniz Ereğli, Kayseri, Malatya, Mersin, Samsun ve Sivas‘ta bulunan toplam 31 mağazası ile yüz binlerce müşteriye hizmet sunmaktadır. Ayakkabı Dünyası mağazalar zincirinde yer almak ister misiniz?

Akbacakoğlu Grubu Şirketleri içindeki ihtiyaç duyulan kadrolara işin gerektirdiği nitelik ve yeteneklere sahip kişileri almak ilkesi ile personel alımlarını sürdürüyor.

Ayakkabı Dünyası mağazaları İnsan Kaynakları Misyonu:

Ayakkabı Dünyası mağazaları aktif, güleryüzlü, yeniliklere ve gelişmelere açık, başarma isteğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı insan kaynağını temin etmek; gelişimine katkıda bulunmak için sektördeki en etkin insan kaynakları uygulamaları ile yüksek motivasyonlu, kuruma bağlı işini severek yapan çalışanlara sahip olmak için personel alımlarını titizlikle yürütüyor. Tüm personeline yeterlik ve yeteneklerine uygun yetişme, ilerleme olanağı sağlıyor.

Butik ayakkabıcılık anlayışını büyük metrekarelerde uygulayan Ayakkabı Dünyası mağazaları müşteri memnuniyetini ön planda tutarak pratik bir alışveriş ortamı yaratıyor.

Ayakkabı Dünyası mağazalarına İş Başvurularınız için resmi internet sitelerindeki Kariyer formu‘nu doldurarak açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası iş başvuru formuna buradan ulabilirsiniz.

İnternet, fax veya kişisel olarak başvuruda bulunan adaylardan aranılan özelliklere sahip olanlar ön görüşmeye çağrılır. Uygun görülen adaylar referans araştırmasından sonra daha detaylı bir görüşme için davet edilirler. Daha sonra mülakat yöntemi ile en uygun aday işe alınır.

Ayakkabı Dünyası’ndaki açık pozisyonlarımızı www.kariyer.net‘ten ve www.secretcv.com’dan takip edebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emrah dedi ki:

    mrb ben emrah tas 1985 dogumlu meslegım ayakkabıcılık 15 senedır bu meslegı yapıyom bilgisayarlı muhasebe bolumunu okudum ayakkabı dunyasın da çalısmak istıyom ilgilenırize arz edıyom saygılar

BİR YORUM YAZ