Aydınlı Grup İş Başvurusu

Aydınlı Grup İş Başvurusu

aydinli-grupAydınlı Grup 3.000’e yakın çalışanı ve 200’ü Türkiye’de, 107’si yurtdışında olmak üzere 307 perakende mağazası ve 300 corner satış noktası ile Türkiye”nin lider şirketlerinde biridir. Dünyaca ünlü moda markaları Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn’in ana lisansörü Aydınlı Grubu”nun Yönetim Kurulu Başkanlığını Ömer Faruk Kavurmacı sürdürüyor. Türkiye’de moda perakendeciliği lideri Aydınlı Grup, dünya çapında 60’ın üzerinde ülkeye ihracatları ile ülke ekonomisine de yön veriyor.

Grup, inşaat sektörüne de el atarak güneş enerjisinden elektrik üreten projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atarak Solarkent çalışmalarına başladı.

Koru Florya projesi de Aydınlı Grup bünyesinde devam ediyor. Tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ile birçok kişinin isdihdamını sağlıyor.

Aydınlı Grup bünyesinde alışveriş merkezleri ve en merkezi caddelerde bulunan marka konsept mağazaları, Aydınlı Mağazaları ve Aymerkez Çok Katlı Mega Mağazaları bulunuyor. Aydınlı Grup Pierre Cardin Mağazaları, Cacharel Mağazaları, U.S. Polo Assn. Mağazalarında ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Aydınlı Grup bünyesindeki mağazalarda ve grubun diğer sektörlerinde görevlendirmek üzere şirketin kurumsal kimliğine uygun, temel yetkinlik sahibi, profesyonel becerileri olan elemanları bünyesine kazandırmak istiyor.

Aydınlı Grup Departman Yöneticilerinden gelen ‘Personel Talebi’ geldiğinde İnsan Kaynakları işe alım süreci başlıyor. Aydınlı Grup bünuyesinde görev almak isteyenler açık iş pozisyonlarını takip edebilir.

İlgili pozisyon görev tanımı ve adaylarda aranan kriterleri içeren ilan firmanın internet sitesinde yayınlanır.

Aydınlı Grup Açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.  

Aydınlı Grup Tasarım Asistanı, İhracat Uzman Yardımcısı, Bayan Giyim Üretim Takip Sorumlusu, Desen Tasarımcısı, Grafiker ve Yetiştirilmek üzere Çalışma Arkadaşları arıyor. Aydınlı Grup Secret CV ve Kariyer.Net siteleri aracılığıyla da açık pozisyonlarını duyuruyor. Aydınlı Grup bünyesindeki mağazalarda görev almak isteyenler insankaynaklari@aydinligroup.com adresine CV’lerini ileterek, pozisyon özelliklerine göre değerlendirilir.

Aranan kriterlere uygun adaylar için teknik bilgi, tecrübe ve niteliklerin incelendiği aşamalardan oluşan Mülakat Süreci başlar. Sonuç pozitifse, İnsan Kaynakları Müdürlüğü seçilen adaya iş teklifinde bulunur.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. selma cosgun dedi ki:

  hafta sonu çalışmak için part tıme iş arıyorum

 2. sinan dedi ki:

  Sinan uzun

 3. mehmet engin dedi ki:

  merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce mağazalarda çalıştım depo personeli olarak 2yıl şirket gebzeye taşındı işsiz kaldım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim nörolojik hastalıkları yüzde elli engelliyim Alibeyköy Eyüp tarafında oturuyorum ilginize şimdiden teşekkür ediyorum dolu bir çalışma hayatı dilerim

 4. yalçın yıldırım dedi ki:

  1990 2015 tarihieri arasında tekstil firmasında kesimhane bölümünde çalıştım şirketin tekirdaga taşınması sonucunda çıkmak zorunda kaldım hızar kesim pastal atma kareli kesimde ve model kesimde çalıştım sizinle birlikte çalışmak isterim saygılarımla

 5. Neşe sizanli dedi ki:

  Çunkü kurumsal bir firma çünkü farkindalik çunkü sizinle calışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ