Bank Asya Sınavı-Bank Asya İş Başvurusu

Bank Asya Sınavı-Bank Asya İş Başvurusu

Bank Asya Sınavı-Bank Asya İş Başvurusu  Türkiye’nin altıncı özel finans kurumu olarak 24 Ekim 1996’da tarihinde, Altunizade’ de faaliyetlerine başlayan şirket “Asya Katılım Bankası Anonim Şirketi” unvanıyla hizmet vermeye devam ediyor. Bank Asya temel müşteri odaklı hizmet anlayışından yola çıkarak teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanarak, faizsiz finans sistemi ile hizmet veriyor. Bu hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla şube sayısını her geçen gün artırıyor. Bu kapsamda Erbil ve Gezici şubeleri ile birlikte Kasım 2012 tarihi itibarıyla 252 şube ve yurt içinde 2, yurt dışında 1000 muhabir banka ile finans sektöründeki faaliyetlerini sürdürüyor.

Bank Asya felsefesiyle sektörde iyi bir personel yapısına sahip olan bankacılık tecrübesi olan ve çalışanlarının çoğunluğunu üniversite mezunları oluşturan ekip ile hizmet veriyor. Bu kapsamda profesyonel bankacılık yapmayı hedefleyen, hoşgörülü ve dinamik personeller arıyor. Bank Asya İnsan Kaynakları kişisel ve kurumsal gelişimle alakalı yoğun tempoya ayak uyduracak takım arkadaşlarını Türk bankacılık sektörüne kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Uzman, güvenilir, başarılı personel yetiştirmek amacı ile bankacılık ve finans sektöründe çalışmayı meslek edinen, etkin iletişim kurmayı bilen personeli istihdam etmek için işe alım sürecini yönetiyor. Bank Asya işe alımlarda aşağıdaki şartları arasında;

– T.C. Vatandaşı olmak veya yabancı uyruklu ise çalışma izni almış olmak,

– 18 yaşını doldurmuş olmak,

– En az önlisans mezunu olmak,

– Bankamız tarafından yapılacak araştırmalar sonucunda olumlu istihbarata sahip olmak,

– Resmi veya özel herhangi bir kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak,

– Yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda başarı göstermek şartları aranıyor.

Bank Asya açık pozisyonlarını buradan takip edebilirsiniz.

Bank Asya iş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bank Asya Sınavına Başvuru Şartları

Bank Asya Pazarlama Uzman Yardımcısı alınacaktır. Türkiye’deki üniversitelerin dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin;

Hukuk, İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, İstatistik, Matematik, Fizik, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi ve Muhasebe, bankacılık mesleği ile ilgili diğer bölümler ile Fizik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Finans Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun veya 2013 Şubat sonu itibariyle mezun olacak adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

SINAV BAŞVURUSU

Sınava katılmak isteyen adaylar 11.01.2013 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adayların başvuru formlarında T.C. kimlik numaraları ve iletişim bilgilerini belirttikleri takdirde adaylara sınav tarihi ve yeri hakkındaki bilgiler elektronik posta ve sms aracılığıyla gönderilecektir.

SINAV YERİ ve ZAMANI

Yazılı sınav 20 Ocak 2013 tarihinde İstanbul ve Ankara olmak üzere iki ilde yapılacak olup detaylar sınava katılımı kesinleşen adaylara bildirilecektir.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hüseyin kılıç dedi ki:

    4 mayısta yapılan müfet,iş yardımcılığı sınavları ne zaman açıklanacak acaba haberi olan varmı

BİR YORUM YAZ