Bankpozitif İş Başvurusu

Bankpozitif İş Başvurusu

bankpozitif-is-basvurusuBankpozitif, finans sektöründe butik Kurumsal Bankacılık hizmetleri vermektedir. Bankpozitif, bilgi birikimi, deneyimi, uzman kadrosu ve belirli ürün ve hizmetlere odaklı yaklaşımı ile yüksek kaliteli hizmetler sunarak bankacılık sektöründe markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bankpozitif kurumlara ve kişilere kredi temin eden kuruluştur. Faaliyet alanları içerisinde kurumsal krediler, ticaret finansmanı, proje finansmanı, leasing, özelleştirme projeleri, kurumsal finansman, işletme sermayesi finansmanı Kurumsal Bankacılık faaliyetleri bulunmaktadır.

BankPozitif Türkiye genelinde şubeleri olmayan bir banka, ancak genel merkezleri aracılığıyla işlemlerini yürütüyor. Bankpozitif adrese teslim kredi uygulaması nedeniyle işlem hacmi oldukça yüksek bir banka. Bankanın kredi kampanyaları her zaman müşterilerin ilgisini çekiyor.  Şimdi de BankPozitif kredi çeken müşterilerine Samsung LED TV, İdad Mini kazanma fırsatı sunuyor. 

Bankpozitif İnsan kaynakları eleman alımlarını yürütüyor. Bankpozitif  Kariyer Net işbirliği ile eleman alımlarını sürdürüyor. Bankpozitif açık pozisyonlarına buradan ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ