Baymak Makine İş Başvurusu

Baymak Makine İş Başvurusu

baymakBaymak 46 yıllık geçmişi ile kurumsallaşmış, batılı firma kültürü ile hizmet veren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden taviz vermeden, üstün teknoloji ile üretim yapan Baymak/Bdr Thermea, Tepeören’de bulunan iki üretim tesisi, 600’ün üzerinde çalışanı ve Türkiye genelinde 1200’ü münhasır bayii, 2100’ü aşkın satış noktası ve 250 nin üzerinde yetkili servis ile Türkiye’nin önde gelen üretici firmasıdır.

BAYMAK, Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan,İngiliz Baxi Group ile grubun, Hollanda menşeli ‘De Dietrich – Remeha’ ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan Baymak/Bdr Thermea, %50 BAYMAK A.Ş. ortaklığı ile daha da güçlenmiştir. Baymak/Bdr Thermea, 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın III. büyük grubudur.

Ürün yelpazesinde kombi, yoğuşmalı kombi ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, kat kaloriferi, termosifon, termoboyler, sıvı, gaz ve motorin yakıtlı brülörler, merkezi sistem kazanlar, katı yakıtlı kazanlar, hidroforlar, doğalgaz sobası, panel radyatörler, ısı pay ölçerler, güneş enerjisi sistemleri, güneş pilleri, boylerler, genleşme tankı, klima, vana, aspiratör, pompa, ani su Isıtıcıları ve havlu radyatörler bulunuyor. Baymak/Bdr Thermea Türkiye’ de,  801 Baymak, 265 Brötje,  117 Falke ve 81 Lambert bayisi ile faaliyet göstermektedir.

Genç ve dinamik kadrosuyla hizmet verdiği Baymak, ısıtma soğutma sektöründe çalışma arkadaşları arıyor. Satış sonrası hizmet görevlileri, yapı market mağaza satış sorumlusu, kalite mühendisi, ısıtma sistemleri ürün mühendisi, kalite teknikeri, muhasebe sorumlusu gibi pozisyonlarda görevlendirmek üzere elemanlar arıyor.

Baymak Makine İş Başvurusu yapmak için açık pozisyonları buradan takip edebilirsiniz.

Baymak Makine İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ