Bilfen Okulları iş başvurusu

Bilfen Okulları iş başvurusu

Bilfen Okulları iş başvurusu Eğitim sektörüne 1972 yılında Ortaköy’deki Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile atılan Osman Öztürk eğitim-öğretim faaliyetlerini 1988 yılından bu yana Bilfen markası altında açılan okullarında devam ettiriyor.

Bilfen Okulları kaliteli eğitimin adresi olarak tercih ediliyor. Bugün; 5 lise, 10 ilköğretim okulu ve 20 anaokulu ile eğitim sektöründe yer alıyor. Eğitime katkısı büyüyerek devam eden eğitim zinciri olan Bilfen Okulları seçkin semtlerde hizmetlerini sürdürüyor.

Yeni nesillerin eğitimine katkı sağlamak, onları başarıya ulaştırmak için yola çıkan Bilfen Okulları uzun yıllardır sürdürdüğü istikrarlı başarısının sırrını kurucusunun slogan haline gelen şu cümlesinde yansıtıyor.

Eğitim ciddi bir iştir, bilmekten öte ona gönül vermek gerekir.

Bilfen Okulları Ankara’da ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde hizmetlerini sürdürüyor.  Sancaktepe, Ankara’da Çayyolu kampuslarını bu yıl açan Bilfen, rotayı Diyarbakır’a çevirdi. Yeni eğitim döneminde yüzde 30 büyümeyi planlayan kurum, bu yıl 65 milyon TL’lik yatırım yapmayı planlıyor.

Eğitim sektöründeki 25’inci yılında yatırımlarını arttıran Bilfen Okulları, hedef kitlesini genişletme yolunda önemli adımlar atıyor. 2013-2014 sezonuna iki yeni okulla giren kurum, 65 milyon liralık yatırımı gözden çıkardı. Bu bütçede Ankara ve İstanbul Halkalı’da yeni anaokulu, ilköğretim ve lise kampusları da yer alıyor. Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk, İzmir, Antalya ve Bursa gibi Büyükşehirlerde de okulları açarak Bilfen eğitim sistemini taşımayı hedeflediklerini belirtti.

Bilfen Okulları bünyesinde görevlendirilmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyor. Bilfen Eğitim Kurumları başta Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmeni olmak üzere, Anaokulu öğretmeni, Anaokulu asistan, Anaokulu İngilizce Öğretmeni, Sınıf Öğretmeni, Danışman, Şoför, Muhasebe Elemanı, Genel müdür Asistanı, Servis Şoförü ve daha çeşitli pozisyonlar için personeller alınacaktır.

Bilfen Okulları açık pozisyonlarını inceleyerek başvuru yapmak için Tıklayınız!

Bilfen Okulları genel iş başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

 


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. anıl bayat dedi ki:

  merhabalar.ben yani mezun matematik öğretmeniyim.hatay/iskenderun’luyum matematik öğretmennine ihtiyacınız var mı acaba ?

 2. erdemefe1324@hormail.com dedi ki:

  Merhaba ben erdem 2yil tecrübe li matematik öğretmeni yim heryerde çalışa bilir im öğretmen ihtiyacınız varmı

 3. recep dedi ki:

  16 artı 1 servis racım var tuzlada boşta servis aracına ihtiyacınız var mı ararsanız çok mutlu olurum

 4. serdar dedi ki:

  merhabalar; istanbulda matematik, bilgisayar öğretmen ihtiyacı olan kurumlar ile ,iletişime geçebiliriz:

 5. Tuncer dedi ki:

  Merhaba ben bu yıl emekli matematik öğretmeni yım her alanda çalışabilirim.

BİR YORUM YAZ