Bimeks 250 kişiyi işe alacak.

Bimeks 250 kişiyi işe alacak.

Bimeks İş Başvurusu

1990 yılında Akgiray ailesi tarafından kurulan Bimeks, 25 yeni şube için alım yapacak. Bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi ürünleri zincir mağazalarında satan gerek kendi mağazaları, gerekse Franchise sistemi ile büyüme hızına hız katmaya ve yeni projeler, yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Kuruluşunun 22.yılında Türkiye’nin en iyi markası olma yolunda büyümesini sürdürmeye ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecek olan BİMEKS bugün 42 şehirde faaliyete geçirdiği 69 mağaza ile tüketiciye ulaşıyor.

Bimeks 21 yıl önce Kadıköy’de ilk mağazasını açarak başlattığı teknoloji perakendeciliği dönemini başlatan Türkiye’nin ilk teknoloji marketi verdiği danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetleriyle de öncü markalar arasında yer alıyor. 2010 yılından beri kendine özgü Franchise sistemi ile büyüme hızını arttıran firma Türkiye’de son 10 yılın en hızlı büyüyen bilişim şirketidir. Bimeks gerek mevcut mağazalarına, gerekse de yeni açılacak olan mağazalarına yeni takım arkadaşları arıyor. Başta çağrı merkezi yetkilisi olmak üzere, part-time satış danışmanı, mağaza satış danışmanı, mağaza teknik danışmanı, mağaza yöneticisi, kasiyer, depo personeli, ürün yöneticisi ve daha farklı pozisyonlar için satış personeli arıyor. Eğer Bimeks gibi güvenilir ve kurumsal bir marka çatısı altında çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Bimeks İş Başvuru Formuna buradan Ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ