Boyner Holding İş Başvurusu

Boyner Holding İş Başvurusu

boynerTürkiye’de perakende hazır giyim sektörünün önde gelen markası Boyner farklı mağazacılık anlayışı ile hizmet veriyor. Ülkemizde gıda dışı perakende sektörünün lideri Boyner Holding 1981 yılından beri faaliyetlerini sürdürüyor. Çarşı Mağazaları ile başlayan serüvenini bugün Türkiye’nin 28 ilinde 39 çok katlı, 16 konsept mağaza, 8 Boyner Outlet Mağazası, 4 BSSD Mağazası, 12 Çarşı Mağazası ve 67 YKM Mağazası ile sürdürüyor. Firmanın Outlet Mağazalarında ise, Boyner Mağazaları’nda satılan yüzlerce seçkin markanın sezon sonu ürünleri, uygun fiyatlarla satılıyor. Boyner’in13 outlet mağazasında sezon sonu indirim fırsatları ilgiyle takip ediliyor.

BSSD Mağazaları ise; alışverişte kalite, tasarım ve uygun fiyat arayışına son veren konsept dünyaca ünlü moda markalarının sezon sonu ürünlerini indirimli fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla İstanbul ve Ankara’da hizmet veriyor. Boyner mağazalarında kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik ve genç aktif spor kategorilerinde ürünler sunuluyor. yerli yabancı yüzlerce marka ve binlerce ürününü müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra avantajlı alışveriş fırsatları, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Boyner Mağazaları vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaat ediyor. Boyner Mağazaları bünyesindeki açık pozisyonları firmanın web sitesindeki Açık Pozisyonlar bölümünden ve www.kariyer.net’ten takip edebilirsiniz. Tecrübenize ve özelliklerinize uygun, açık bir pozisyon yok ise, Özgeçmiş Havuzu bölümünden özgeçmişinizi gelecekteki pozisyonlar için değerlendirilmek üzere bizle paylaşabilirsiniz.

Başvurularınız ve özgeçmişleriniz, İnsan Kaynakları departmanı tarafından ön değerlendirmeden geçirilmektedir. Adayın pozisyona uygunluğunun yanı sıra, tecrübesi, eğitimi, yetkinlikleri ve hedefleri de bu süreçte değerlendirilir.

Boyner Holding bünyesindeki Boyner Mağazacılık AŞ., Ay Marka, Beymen, Morhipo, Benetton, YKM mağazalarında farklı lokasyonlarda ve pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır. Başta mağaza müdürleri olmak üzere, satış danışmanı, kasiyer, grafiker, grafik ve reklam sorumlusu, eğitim geliştirme uzmanı ve müşteri ilişkileri yöneticileri alınacaktır.

Boyner Mağazalarına engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek İş-Kur’a kayıtlı adaylar da başvurabilir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmeleri gerekmektedir.

Boyner Mağazacılık AŞ., açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Boyner Mağazacılık AŞ. Genel İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. erdoğan can dedi ki:

    İş arıyorum sertefikalarım var bilgisayar bahçıvanlık ve garsonluk tecrübem var

  2. erdoğan can 0534 210 68 57 dedi ki:

    Acil iş arıyorum sertefikalarım var bilgisayar bahçıvanlık garsonluk tecrübemvar enkısazamanda bekliyorum

BİR YORUM YAZ