Burgan Bank İş Başvurusu

Burgan Bank İş Başvurusu

Burgan Bank İş BaşvurusuKuveyt merkezli Burgan Bank, ülkemizde finans sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Yunanlı ana hissedarı Eurobank’ı finansal sıkıntıdan kurtulmak için geçen yıl nisan ayında Burgan Bank’a satış yaptı. Böylece Eurobank Tekfen’in yeni adı Burgan Bank oldu.

35 yıllık bankacılık deneyimi bulunan Burgan Bank, yatırım yaptığı beşinci ülke olan Türkiye’de, hizmet kalitesini en üst noktaya çıkarmak ve bankacılık sektöründe yeni ürünler ve hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Burgan Bank, ‘gücün merkezindesiniz‘ sloganı ile Türkiye’deki çalışmaları için kollarını sıvadı. İsmi için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) başvuran Burgan Bank’ın, izni geçen cuma günü çıktı. Burgan Bank’ın bu ismi hem İngilizce hem de Türkçe isim olarak kullanacağı, logosunda yer alan Arapça harflerin Türkiye’de kullanılmayacağı açıklandı. 35 yıllık bankacılık deneyimi olan Burgan Bank, yatırım yaptığı beşinci ülke olan Türkiye’de, mevcut hizmetlerin kalitesini yükseltmek ve bankacılık sektöründe yeni ürünler ve hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere yeni personeller için ilanlarını yayınladı. Burgan Bank, finans sektöründeki çalışmalarını sürdürmek amacıyla başta çağrı merkezi yetkilileri olmak üzere gişe yetkilisi, operasyon yönetmeni, mali kontrol ve raporlama görevlisi, müşteri destek hizmetleri yetkilisi, portföy yöneticisi gibi çeşitli pozisyonlarda personeller aramaktadır. Burgan Bank henüz Türkiye resmi internet sitesini aktive etmediği için personel alımlarını kariyer siteleri aracılığı ile yapmaktadır.

Burgan Bank açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz pozisyonlar için ya da Burgan Bank genel iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Eti personel alımı- İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde Eti Bisküvi İş Başvurusu, ETi Bozüyük iş başvurusu ve Eti Bozüyük işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. YALÇIN BAKIRCI dedi ki:

    ben 22 yaşındayım engelli ropolu var yüzde 50 var esenlere oturuyorum

  2. sinem seringöz dedi ki:

    Adanada oturuyorum bankalarda çaycılık tecrübem var sizinle çalışmak isterim ilgilenirseniz

BİR YORUM YAZ