Burger King İş Başvurusu

Burger King İş Başvurusu

1954 yılında Miami’de kurulan ve dünyanın en büyük fast food zincirlerinden biri olan Burger King bugün Dünya genelinde 78 ülkede 12.400 restoranı ile hizmet veren büyük bir zincir haline gelmiştir. Türkiye’deki faaliyetlerine ise 1995 yılında TAB Gıda Sanayi A.Ş. ile başlayan Burger King, kısa sürede restoran zincirlerinin halkalarını çoğaltarak vazgeçilmez markalar arasına yerleşmiştir. Türkiye’de de hızlı servis sektörünün lideri olan Burger King, 460’tan fazla restoranı ile hizmet veriyor. Her geçen gün artan alışveriş merkezleri sayısı ile yeni şubeler açılmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük Fast-food devlerinden biri olan Burger King’te çalışmak ister misiniz? Burger King 2013 yılı içerisinde gerek hizmet veren zincirlerine, gerekse yeni açılacak olan restoranlarına yeni personel alımları yapacak.

Burger King’de eleman alımlarında müşteri memnuniyetini önem veren, dinamik, güler yüzlü, eğitilmiş ve yaptığı işten zevk alan çalışanlar tercih ediliyor. Burger King çalışanları, bu büyük organizasyonun yapı taşları olarak hizmet veriyor. Burger King’te kariyer fırsatları yakalamak için siz de başvuru yapabilirsiniz.

Burger King’de personel alımları İnsan Kaynakları tarafından yürütülür. İnsan Kaynakları Oryantasyon, İşbaşı Eğitimleri, Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi, atama, terfi ve elde tutma sistemi, ücretlendirme ve prim sistemi profesyonel bir ekip tarafından yürütülür. Burger King’de çalışanların işlerinde başarılı olmalarını sağlamak amacıyla dinamik bir eğitim sistemi vardır. Burger King çalışanlarının eğitim ihtiyaçları, kariyer planlama ve performans değerlendirme sistemleri sonucunda düzenli olarak belirlenir. Burger King, çalışanları aldıkları eğitimlerle yönetimsel ve operasyonel becerilerini geliştirir. Burger King’de işe başlayanlar Ekip Üyesi olarak kısa sürede kariyer basamaklarını tırmanmaya başlar. Eğitim ve gelişim destek programları yardımıyla Restoran Müdürü konumuna kadar yükselme fırsatını yakalayabilir.

Siz de Burger King zincirinin bir üyesi olmak ve parlak bir kariyer fırsatını değerlendirmek istiyorsanız, İş Başvuru Hattı olan 444 7 822 numaralı telefondan başvuru yapabilirsiniz. Burger King zincirlerinden birinde yer almak için lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Ön Lisans veya Lisans Mezunu olanlar Burger King’de Restoran Yöneticisi olmak için başvuru yapabilir. Burger King restoran yöneticisi adaylarında

-30 yaşını geçmemiş,

-Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan,

-Takım çalışmasına inanan,

-Yoğun tempolu bir işte çalışmaya hazır olma şartlarını arıyor.

Başvuru formuna buradan ulaşarak doldurunuz. İş başvuru formu için tıklayınız.Burger King İş Başvurusu

 


Bir önceki yazımız olan Özelde Diş Tedavisi Yürürlüğe Girdi başlıklı makalemizde `sağlık bakanlığı, ADSM ve diş tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Orhan TAŞ dedi ki:

    Merhaba ben Orhan TAŞ 29 yasındayım İstanbul kartal ikametim lise mezunuyum askerliğimi yaptım B E EHLİYETIM VAR 13 yildr opet benzin istasyonunda çalışmaktayım satış pazarlama denetleme kontrol yöneticilik vasfında çalışmak istiyorum saygılarımla

BİR YORUM YAZ