Çiçek Sepeti İş Başvurusu

Çiçek Sepeti İş Başvurusu

cicek-sepeti-is-basvurusuÇiçek Sepeti ülkemizde online çiçek siparişini başlatan öncü şirketlerin başında gelir. 2001 yılında Çiçek Sepeti İnternet Hiz. A.Ş. adıyla hizmete başlayan firma, ülkemizde e-ticaret sektörünün önemli markalarında biri oldu. Çiçek Sepeti son yıllarda yaygınlaşan internet kullanımını kendi sektöründe de kullanmayı başlatan ilk firmalarımızdandır. Online olarak hedeflemiş olduğu müşterilerine kolaylıkla ulaştığı için her geçen gün büyümesini sürdüren Çiçek Sepeti aynı zamanda Meyve Sepeti olarak da Frutation markasıyla online satış yapmaktadır.

Çiçek Sepetinin hizmetleri online olarak Türkiye’nin dört bir yanına hızlı olarak ulaştırılmaktadır. Müşterilerinin isteklerine göre ürünlerini zamanında ulaştıran firmanın çok geniş bir kadrosu bulunuyor. Çiçek Sepeti merkez ofisi 4. Levent İstanbul’da bulunuyor. İstanbul Anadolu yakasında da deposu bulunuyor.

Çiçek Sepeti personel alımları yapacak.

Çiçek Sepeti her iki lokasyonda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları arıyor.

Firma personel alım faaliyetlerini Yenibiriş internet sitesi üzerinden değerlendiriyor. Çiçek Sepeti bugün itibariyle başta çağrı merkezi yetkilileri olmak üzere, yazılım geliştirme uzmanı, kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, bilgi işlem uzmanı, web tasarım uzmanı, test uzmanı, tekstil kategorisi ürün yöneticisi gibi pozisyonları için personeller arıyor.

Çiçek Sepeti bünyesinde farklı pozisyonda görev almak isteyen personeller açık iş ilanlarına buradan ulaşabilirler.

Söz konusu iş ilanlarına online başvuru yapabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. çalık çiçekçilik dedi ki:

    adanada 2. şubemizle birlikte çiçek sepeti adına çalışmak istiyorum eleman hariç ailemeden 4 kişiyle birlikte çalışıyorum 2 aracımız mevcut şubemizin birisi seyhan yeşilevlerde 2.si çukurova belediye evleri adana koop semtinde ilgilinize arz ederiz behçet çalık

  2. Ruzgar Bulut dedi ki:

    Merhaba üretim ustasiyim ilgilenirseniz sevinirim

BİR YORUM YAZ