CMC Çağrı Merkezi İş Başvurusu

CMC Çağrı Merkezi İş Başvurusu

CMC Çağrı Merkezi İş BaşvurusuCustomer Management Center CMC’nin dahil olduğu ISS, 1901 yılında Danimarka’da kurulan, bugün 550.000 çalışanı Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biridir. ISS Türkiye 25.000 çalışanı ile 5.000’in üzerinde farklı kuruma hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olarak, CMC 4.000’in üzerindeki çalışanı ile dördü İstanbul, Malatya ve Şanlıurfa’da beş ayrı lokasyonda, 80’den fazla iş ortağına, Finans, telekomünikasyon, otomotiv ve enerji gibi birçok farklı sektörde hizmet veriyor. CMC, Tele-Satış, Tele-Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, Tahsilat Yönetimi, Teknik Destek ve Sosyal Medya Hizmetleri olmak üzere müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor.

2000 yılından bu yana, farklı sektörlerde bilgi birikim ve tecrübesiyle hizmet veren CMC Çağrı Merkezi 2013 yılı hedefleri doğrultusunda bin 500 kişi işe alacak. Dünyanın en büyük çağrı merkezi firmalarından biri olan CMC, Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırım ile 1.500 kişiyi istihdam edeceği çağrı merkezi açacak. 

Şirketin Şanlıurfa, Malatya ve İstanbul lokasyonları için 2013 yılında bin 500 alım yapılacak. Şirket ilk Anadolu yatırımı olan Malatya’da 2009 yılında 250 kişilik bir ekiple başlayan hizmetlerini bugün sadece Malatya’da 1.500 kişiyi istihdam ediyor. Şanlıurfa’da açılacak çağrı merkezi gençlere sunduğu 1500 kişilik iş imkânlarıyla birlikte, bölge ekonomisine de katkı sağlayacak.

CMC Çağrı Merkezi‘nde insan kaynakları vizyonu doğrultusunda, açık pozisyonlardaki göreve uygun ve nitelikli eleman alımları, şirket ihtiyaçları doğrultusunda yapılır. Açık pozisyonlar için adaylara, kariyer portalları, üniversitelerin kariyer günleri, gazete ilanları ve web sitesi aracılığıyla duyurulur. CMC Facebook sayfasından da duyurular anında paylaşılıyor. Başvuruda bulunan ve ilgili pozisyonun gerektirdiği temel gerekliliklere sahip olan adaylar, grup mülakatının ardından bireysel mülakata davet edilirler.

Bu aşamalarda başarılı bulunan adaylar, yetkinlik ve teknik sınavlara tabi tutulur; iş teklifi yapılarak şirketin gereksinimlerine ve niteliklerine uygun bölümlere yerleştirilirler.

CMC Çağrı Merkezi açık pozisyonlarını buradan takip edebilirsiniz.

CMC Çağrı Merkezi İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. umut dedi ki:

  çalıştığrm yerler allesta resturant beş konaklar malatya mutfağı

 2. Şevket Kelleci dedi ki:

  Uzun zamandır işsizim bana iş verin allah için

 3. Sevket kelleci dedi ki:

  Acil iş ver

 4. SULEYMAN MANSIZ dedi ki:

  Askerde santral görevindeydim endustri meslek lisesi elektronik mezunuyum 2017 de acilacak urfa subenizde calismak isterim

BİR YORUM YAZ