Coca Cola Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Coca Cola Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Coca Cola Personel Eleman Alımı 2014 yılı itibari ile büyüyen firmanın göstergesi olarak devam edecektir. Sizlerde Coca Cola Personel Eleman Alımı İş Başvuru Formunu doldurarak Coca Cola şirketinde çalışabilirsiniz. İçecek sektöründe dünyanın en önde gelen firmalarından bir tanesi olan bu firma gazlı ve gazsız içecekleri ile birlikte Türk pazarında da boy göstermeye devam etmektedir.

Coca Cola Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

 

Gazlı ve gazsız içecekleri ile hemen hemen dünyanın tüm ülkelerinde 10 000 e yakın çalışanı ile birlikte müşterilerine hizmet veren firma büyüyen hacmini personel alımları ile destekleme ihtiyacı duymaktadır. Firmaya genel olarak Ambalaj Memuru, Üretim Mühendisi, Muhasebe Sorumlusu, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Elemanı, Satış temsilcisi, Resepsiyonist gibi kadrolarına eleman alımı yapılacaktır. Eleman alımları Coca Cola firması tarafından yapılmakta olup Coca Cola firması tarafından belirlenen şart ve ön şartları yerine getiren adayların mülakat sonrası alımlarının yapılacağı bilinmelidir.

Ambar Memuru alımı için üniversitelerin meslek yüksekokullarından veya Endüstri Meslek Lisesi mezunları( Elektrik, Mekatronik, Gıda, Otomasyon, Motor, Makine, Motor, Torna, Tesviye, Kimya ) görevlendirilecektir. Vardiyalı sisteme yatkın olarak çalışabilecek, İstanbul içinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, sorgulayıcı ve gelişime açık adayların başvuruları dikkate alınarak alımları yapılacaktır. Personel alımı ile ilgili gerekli bilgilere Coca Cola firmasının kendi web sitesi üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Coca Cola Personel Alımı İş Başvurusu 2014 için resme tıklamanız yeterlidir.

coca cola iş başvurusu 2014


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yunus YILDIRIM dedi ki:

    2002 kimya bölümü lise mezunuyum şirketinizde çalışmak istiyorum

  2. Serkan DÖNMEZ dedi ki:

    2005 meslek yüksekokulu pazarlama satış bölümü mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ